هدر موبایل
1389/05/02 10:04:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اکبریان:

بزرگان اصولگرایی نباید درگیر تفرق و تندروی شوند

**یک نماینده اصولگرای مجلس با بیان این‌که بزرگان اصولگرا باید با بردباری بیشتری با مساله وحدت برخورد کنند، گفت: عقلا و بزرگان جریان اصولگرایی نباید درگیر تفرق و تندروی‌شوند و روزی که این بزرگان دچار تندروی‌ها و تهمت و افترا و تحریب دیگران شوند، روز خوبی برای ما نخواهد بود.

عزیز اکبریان، نماینده‌ی مردم کرج در خانه ملت در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به نشست‌های اخیر جریانات اصولگرا با یکدیگر گفت: هر کس از باب صداقت و دلسوزی برای وحدت اصولگرایان تلاش کند، مورد حمایت ما است تا این وحدت روز به روز بیشتر شود و گروه‌های اصولگرا درک متقابل و خوبی نسبت به یکدیگر پیدا کنند.

وی افزود: گروه‌های اصولگرا اختلافی در اصول و معیارهای اصل انقلاب و نظام ندارند و فقط در مورد مسائل فرعی با یکدیگر کشمکش دارند که با نشست‌های مشترک قابل حل است.

وی نبودن نشست‌های مشترک را علت به وجود آمدن فاصله‌ها دانست و ادامه داد: با عقلانیت و درایت بیشتر و شناخت موفقیت‌های جهانی و وضعیت سیاسی و اجتماعی و اقتصادی کشور می‌توانیم گروه‌های اصولگرا را به یکدیگر نزدیک کنیم.

به گفته وی اصولگرایان باید از تندروی، تخریب، تهمت و انگ‌زدن به یکدیگر جلوگیری کرد تا جبهه متحد اصولگرایان که در گذشته وجود داشت فعال‌تر شود.

وی با تاکیدبر این‌که تندروی در هیچ شرایطی خوب نیست، بیان کرد: نیروهای تندرو همیشه دچار مشکل و چالش شده‌اند و جریانات تندرویی که در میان اصولگرایان وجود دارد دایره اصولگرایی را آنقدرتنگ می‌کنند که بخشی از اصولگرایان را قبول ندارد.

اکبریان با بیان این‌که دایره‌ی اصولگرایی باز است گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری برای ما حجت است و نباید هر جریانی برای خودش دایره‌ای را برای اصولگرایان تعریف کند.

اکبریان در پایان گفت‌وگو با ایسنا تاکید کرد: ما نقاط مشترک زیادی داریم و باید در چارچوب قانون اساسی، منافع نظام و منویات مقام معظم رهبری حرکت کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet