هدر موبایل
1389/05/02 11:35:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمدحسین فرهنگی:

تبعیت از ولایت‌فقیه موجب جلوگیری از انحراف سیاسی مسئولان می‌شود

**عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: بهر‌ه‌گیری از احکام اسلام و تابعیت از ولایت‌فقیه به عنوان یک مسیر روشن موجب جلوگیری از انحراف سیاسی مسئولان نظام می‌شود.

محمد حسین فرهنگی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو فارس، به ضرورت وحدت بین قوای سه‌گانه در سایه تدابیر مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: افراد شاخص جریان اصولگرایی که مدیریت قوای سه‌گانه را در اختیار دارند، در اجرای برنامه‌های عملی کشور به مشترکات پایبند هستند و هدف این جریان پیشرفت و اقتدار نظام اسلامی است.

وی اضافه کرد: نمایندگان اصولگرا در مجلس از این قاعده مستثنی نبوده و در تکثر نظری که درون این مجموعه در بعضی از مسائل جاری وجود دارد، این افراد در نهایت برای وحدت نظرات در مجلس و میان قوا تلاش می‌کنند.

این نماینده اصولگرای مجلس خاطرنشان کرد: وحدت کلمه مورد نظر حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری توانسته انقلاب اسلامی را در مقابل تهدیدها و اقدامات کشورهای غربی پیش برده و باتوجه به فرمایشات رهبر انقلاب همگرایی میان مردم و مسئولان حافظ و نگه‌دارنده خون شهدا و انقلاب اسلامی است.

فرهنگی دامن زدن به اختلافات جزئی میان قوا را حاصل برنامه‌ریزی دشمن در فضای رسانه‌ای دانست و اظهار داشت: ‌کشورهای غربی با استفاده از تمام ظرفیت مزدوران داخلی در ایران و با داشتن برنامه‌های سازمان یافته‌ خود به دنبال ایجاد اختلاف و بزرگ‌نمایی آن در میان سران سه قوه هستند که این مسئله باید با هوشیاری نیروهای متعهد به انقلاب با کنار گذاشتن اختلافات در مسائل اجرایی خنثی شود.

وی در ادامه تاکید کرد: جریان اصولگرایی با اعتقاد به مبانی جمهوری اسلامی ایران به سرعت در ایجاد مسیر همگرایی تلاش می‌کند تا دشمنان ملت ایران نتوانند از ثمرات انقلاب در سایه بی‌بصیرتی برخی از افراد بهره‌برداری کنند.

نماینده مردم تبریز در پایان افزود: بهره گیری از احکام نورانی اسلام و تابعیت از ولایت فقیه به عنوان یک مسیر روشن موجب جلوگیری از انحراف سیاسی مسئولان ارشد نظام می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet