شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/05/02 13:38:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون گردشگری:

دولت در سفر به کرمانشاه در باب گردشگری مصوبات خوبی داشته که باید اجرایی شود

**یک عضو فراکسیون گردشگری مجلس، ابراز داشت: در باب میراث فرهنگی و گردشگری به کرمانشاه ظلم شده است.

جهانبخش امینی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار داشت: من همواره جزء منتقدین میراث فرهنگی و گردشگری کشور بوده‌ام و انتقادم در باب ظلمی است که در این خصوص به کرمانشاه رفته است.

وی ادامه داد: قطعا همگان می‌دانند که استان کرمانشاه در مباحث میراث فرهنگی و گردشگری دارای پتانسیل‌ها و استعدادهای بی‌شماری است که تاکنون توجه چندانی به این بخش از سوی مسئولین امر صورت نگرفته است.

امینی تصریح کرد: در حال حاضر با توجه به این‌که در فصل سفرهای تابستانی قرار داریم و استان کرمانشاه به لحاظ آب و هوای بی‌نظیرش در این فصل یکی از نقاط جذاب کشور برای گردشگری است، اما اگر نگاهی به آمار ورودی هتل‌های استان داشته باشیم، می‌بینیم که اغلب خالی از مسافر هستند.

این عضو فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی، گفت: هیات دولت در سفرهای دور اول و دوم خود به استان کرمانشاه توجه نسبتا مناسبی به بحث گردشگری استان داشت و در این راستا مصوبات خوبی را هم به توسعه گردشگری کرمانشاه اختصاص داد، اما این مصوبات به خوبی پیگیری و اجرا نشدند.

نماینده مردم کرمانشاه افزود: بخشی از این مصوبات مربوط به تعیین مناطق نمونه گردشگری و روستاهای هدف گردشگری در استان بود، اما در این مناطق خیلی کار خاصی صورت نگرفته است.

امینی خاطرنشان کرد: طی چند سال اخیر میراث فرهنگی و گردشگری استان حتی یک بار هم از مجمع نمایندگان استان برای پیگیری امور خود دعوت نکرده است و تا زمانی که این تعامل بین مجمع نمایندگان استان و مسوولان میراث فرهنگی ایجاد نشود، مسائل مربوط به این بخش در استان همچنان روند خوبی را طی نخواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet