هدر موبایل
1389/05/03 09:42:00
سرویس سیاسی

انتقاد مارشال فهیم از نمایندگان منتقد دولت پارلمان افغانستان

**ژنرال فهیم، معاون اول حامد کرزای، که خود زمانی از منتقدین دولت بود، نمایندگان منتقد دولت در پارلمان افغانستان را متهم به کج فهمی کرد.

به گزارش خانه ملت به نقل از شبکه اطلاع رسانی افغانستان، ژنرال مارشال فهیم، معاون اول رئیس جمهور افغانستان، از منتقدین دولت حامد کرزای در  پارلمان این کشور انتقاد کرد و آنها را به کج فهمی متهم کرد.

در ادامه این گزارش آمده است مارشال "محمد قسیم فهیم" که زمانی خود از منتقدین دولت حامد کرزای به حساب می آمد، با انتقاد از آنچه او "اقدامان ضد دولتی برخی از نمایندگان ولسی جرگه" خواند، بیان داشت که سنگ اندازی منتقدین، دولت را با فروپاشی مواجه نخواهد کرد. 

معاون اول حامد کرزی، رئیس جمهوری افغانستان گفت که گروه های سیاسی مخالف دولت در پارلمان و احزاب، پایه های دولت را لرزان و در حال فروپاشی نشان می دهند.

فهیم که در مراسم آغاز به کار کمیسیون نظارت بر تطبیق قانون اساسی سخن می گفت، تاکید کرد که تبلیغات منفی مخالفان دولت نمی تواند پایه های دولت را سست کند.

گفتنی است "جبهه ملی" ائتلاف اصلی مخالف دولت فعلی حامد کرزای است که پیش از این آقای فهیم خود عضویت آن را داشت اما پس از پیوستن به تیم انتخاباتی آقای کرزای به عنوان معاون اول ریاست جمهوری، از این ائتلاف جدا شد و حال لب به انتقاد از دوستان سابق خود گشوده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet