شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/03 10:06:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده بهبهان خبرداد:

اختصاص اعتبار به پروژه ساخت فرودگاه بهبهان

**نماینده مردم بهبهان در مجلس‌شورای اسلامی گفت: برای آغاز مطالعه و احداث فرودگاه بهبهان با رییس‌جمهور مکاتبه انجام شد که در پی آن حدود سه، چهار میلیارد تومان به مطالعه و احداث این فرودگاه اختصاص یافت.

حجت‌الاسلام و المسلمین سیدحاجی محمد موحد در گفت‌وگو با ایسنا، در این خصوص اظهار داشت: فراهم شدن زمینه اجرای این مصوبه هیات دولت از اهمیت بالایی برخوردار است و این موضوع نیز بیشتر مستلزم وجود اعتبار است.

موحد تصریح‌کرد: هم‌اکنون بخشی از زمین این فرودگاه تملک شده و برای بخش دیگر آن که متعلق به کشاورزان است، سازمان‌های مربوطه در حال مذاکره هستند.

وی عنوان‌کرد: البته در 2هفته گذشته مذاکراتی با وزیر راه و با حضور استاندار خوزستان در این زمینه انجام شده است که وزیر راه قول‌هایی داده است تا به این ترتیب بتوان در سال جاری عملیات فنس‌کشی، ساخت جاده و تامین برق این فرودگاه را انجام دهیم.

موحد گفت: زمین این فرودگاه از نظر مکانی برای احداث فرودگاه بهترین مکان است. این زمین در مسیر جاده زیدون- بهبهان و پس از دانشگاه بهبهان واقع شده و مساحت آن 200هکتار است.

وی درباره زمان بهره‌برداری از این فرودگاه گفت: مدت بهره‌برداری از این پروژه ساخت فرودگاه تنها به اعتبار بستگی دارد. اگر اعتبارات تامین شود، قطعا در سریع‌ترین زمان به بهره‌برداری می‌رسد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet