شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/03 11:35:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
دبیر کمیسیون امنیت ملی با اشاره به اظهارات سخیفانه سفیر انگلیس خواستار شد:

اخراج سفیر انگلستان از ایران

**دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی جلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات وقیحانه سفیر انگلیس در رابطه ایران گفت: ایران شدیدا در پی کاهش سطح روابط اقتصادی، سیاسی با دولت انگلیستان است.

محمد کرمی راد نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: دوره زورگویی امریکا و هم پیمانان غربی اش به پایان رسیده است و تحریم ها موجبات رشد و پیشرفت کشورمان را فراهم گردانیده است، لذا حیله ها و توطئه ها دیگر راه به جایی نمی برند.

وی در ادامه افزود: با توجه به شرایط بوجود آمده دولت انگلیس به خوبی می داند که اگر دولت ایران مقابله به مثل را ملاک روابط دو جانبه با دولت انگلستان قرار دهد قطع رابطه نتیجه ای محتوم است.

اما وی با تاکید بر اینکه نباید در درون میدانی بازی کرد که انگلیس ها طراح آن هستند تصریح کرد: رفتار دوگانه دولت انگلیس در قبال ایران پیش از انکه ارزش عملیاتی داشته باشد نشان دهنده خطوط گسل تازه و یا خطوط اختلاف کهنه جهت تحمیل بحران دائم به منطقه است.

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در ادامه اذعان داشت: امریکا و انگلیس و هم پیمانان غربی شان دیگر نمی توانند ایران را در تنگنا قرار دهند و قطعا دولت ایران و شورای امنیت ملی و مسئولین ستادی جلسه ای را برای بررسی روابط ایران و انگلیس تشکیل خواهند داد تا سطح روابط زیر نظر گرفته شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet