هدر موبایل
1389/05/03 11:51:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون اصولگرایان:

تبعیت محض از ولایت فقیه عامل وحدت است

**عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی تبعیت محض از مقام معظم رهبری را عامل وحدت دانست و گفت: اگر همه اصولگرایان پشت سر رهبری حرکت کنند تمام مشکلات ما حل می‌شود، اما در حال حاضر بعضی از افراد جلوتر از ایشان و بعضی افراد کندتر پیش می‌روند.

کاظم دلخوش، نماینده‌ مردم صومعه‌سرا در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اشاره به این سخن حضرت علی(ع) مبنی بر این‌که « در قضاوت نیندیشیده، در شهادت ندیده و در انتقاد، نسنجیده وارد نشوید »، اظهار کرد: اگر همه جریانات سیاسی طبق این گفته عمل کنند، مشکلی نخواهیم داشت.

وی افزود: مطیع محض ولایت بودن یعنی باید در جهت فرمایشات ایشان و ایجاد وحدت بیشتر حرکت کنیم.

دلخوش با بیان این‌که « مقام معظم رهبری در دیدار خود با بسیجیان، گروه‌های مختلف کشور را مانند دو بال یک پرنده دانستند»، گفت: در شرایط کنونی که بحث تحریم‌ها بیشتر مطرح شده است هر کس خلاف این جمله عمل کند، در مسیر وحدت قدم برنداشته است.

دلخوش تصریح کرد: « در کنار هم بودن » ، « اقدام برای حل مشکلات مردم » و « تبعیت از رهبری » معنای واقعی وحدت است.

نماینده‌ مردم صومعه‌سرا در خانه ملت، با تاکید بر این‌که هر فردی باید متناسب با جایگاه خود اظهارنظر کند، بیان کرد: کشدار کردن برخی مسائل و جلوتر از رهبری حرکت کردن، بر ضد وحدت است و متاسفانه این کمبودها باعث می‌شود نتوانیم جایگاه اصولگرایی را به خوبی نشان دهیم.

وی در پایان بر اهتمام عقلا و بزرگان اصولگرا در جمع کردن مردم تاکید کرد و گفت: متاسفانه گاهی اوقات شرایط جامعه افراد را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد که این مساله باعث کمرنگ شدن وحدت در جامعه می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet