شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/05/03 14:03:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رئیس مجمع نمایندگان لرستان:

بیکاری در استان غوغا می‌کند

**رئیس مجمع نمایندگان لرستان گفت : بیکاری در لرستان غوغا می‌کند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام محمدی با بیان این مطلب، افزود : 9 نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی ولایی بوده و تمام هم و غم آنها سرعت بخشیدن به توسعه شروع شده لرستان است.

وی با بیان این‌که رئیس جمهوری بارها و بارها گفته برای لرستان کار نشده، اظهار داشت: باید تمامی مسئولین کشوری و استانی تلاششان را جهت عمران و آبادانی بیشتر لرستان دو چندان کنند.

نماینده مردم سلسله و دلفان با اشاره به جابجایی استاندار لرستان عنوان کرد : دکتر صابری در طول مدت حضورش تلاش‌های زیادی برای لرستان انجام داده که جای تقدیر دارد .

محمدی با بیان این‌که استانداران قبل به اندازه صابری برای این استان تلاش نکرده‌اند، ادامه داد : ما به کارهای انجام شده قانع نیستیم ؛ بیکاری در لرستان غوغا می کند و باید برای آن چاره ای اساسی صورت گیرد .

رئیس مجمع نمایندگان لرستان با تاکید بر این‌که استاندار جدید در راستای سرعت بخشیدن به پروژه‌ها باید تلاش زیادی انجام دهد، گفت : آقای دهمرده باید به اندازه صد مرد برای لرستان تلاش کند.

وی با انتقاد شدید از وضعیت کارگروه ویژه توسعه لرستان بیان کرد : به هیچ وجه از کارگروه توسعه استان که تشکیل شده راضی نیستم؛ تا کنون تنها و آن هم با تلاش استاندار یک جلسه برگزار شده و این در حالیست که قرار بود هر دو ماه یک بار تشکیل جلسه داده شود .

رئیس مجمع نمایندگان لرستان در پایان گفت : امید می‌رود با تلاش استاندار جدید و عنایت ویژه رئیس جمهور لرستان توسعه یافته و معضل بیکاری این منطقه نیز رفع شود .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet