خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/05/03 14:53:00
سرویس سیاسی
در جهت سیاست‌های ضد‌ایرانی در انگلیس صورت گرفت؛

حمایت پارلمان بریتانیا از گروهک منافقین

**اعضای پارلمان انگلیس با نادیده گرفتن حقوق ایرانیانی که در عملیات تروریستی گروهک منافقین کشته شدند خواستار برداشتن نام این گروهک تروریستی از فهرست سیاه آمریکا شدند.

به گزارش خانه ملت به نقل از پایگاه خبری اصوات العراقٰ، کمیته ضدایرانی موسوم به "آزادی ایران" در پارلمان انگلیس در این پارلمان نشستی برگزار کردند و با نادیده گرفتن حقوق ایرانیانی که در عملیات تروریستی گروهک منافقین کشته شدند، خواهان برداشتن نام این گروهک تروریستی از فهرست سیاه آمریکا شدند.

بر اساس این گزارش، این کمیته بیانیه ای خطاب به وزارت خارجه آمریکا صادر کردند و در آن خواستار برداشتن نام این گروه تروریستی از لیست سیاه آمریکا شدند.

اعضای پارلمان انگلیس در این بیانیه خواستار تجدید نظر وزارت خارجه آمریکا  و حمایت بیشتر کشورهای اروپایی و آمریکا از ساکنینی اردوگاه اشرف(منافقین) در مورد منافقین شدند.

این برای چندمین بار است که منافقین با وجود ساله ا فعالیت تروریستی در کشور ما مورد حمایت غرب قرار می گیرد.

اخیرا دادگاه فدرال آمریکا از وزارت خارجه این کشور خواستار بررسی مجدد این موضوع و دادن فرصتی به این گروه تروریستی برای دفاع از خود شد. منافقین در سال ۲۰۰۸ خواستار بازنگری در وضعیت خود شده بودند، اما "کاندولیزا رایس" وزیر خارجه وقت آمریکا با آن مخالفت کرد.

از سوی دیگر دادگاهی در عراق اخیرا دستور بازداشت ۳۹ عضو سازمان منافقین از جمله مسعود و مریم رجوی از رهبران این سازمان را به اتهام جنایت علیه بشریت صادر کرد.

این دادگاه دلیل اتهام جنایت علیه بشریت را کمک این افراد به صدام، رئیس جمهور سابق عراق، در سرکوب قیام بیست سال پیش شیعیان عراق اعلام کرده است.

طبق آمار رسمی منافقین در کشور ما تاکنون بیش از 12000 نفر از هموطنانمان را به شهادت رسانده اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet