روز مجلس
1389/05/03 15:41:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

روسیه فریب خورد

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که روسیه در سناریوی جدید آمریکا فریب خورده است.

"فاطمه آلیا" در گفت وگو با ایرنا با بیان این که کشورهایی که با دشمنان ایران همکاری کنند در صف آنان قرار می گیرند بیان کرد که دست آمریکا امروز برای همگان رو شده است، آمریکا به دلیل آن که نتوانسته مقابل جمهوری اسلامی ایران پیروز شود و در افکار عمومی دنیا مفتضح شده است از این رو سناریوی جدیدی را طراحی کرده است.

به گفته وی، آمریکا به دلیل ناکامی در افغانستان و عراق، افتضاحات و رسوایی هایش در جریان ریگی و شهرام امیری به دنبال ایجاد سناریوی جدیدی افتاد بیان کرد که آمریکا در این سناریوی جدید دوباره بحث ایران هراسی را مطرح کرد و تلاش کرد که این گونه افکار عمومی دنیا را نسبت به ایران منحرف کنند.

به گفته وی، در سناریوی جدید آمریکا تلاش کرد که با فشار، دولت روسیه را با خود همراه کند ولی ما امیدواریم روس ها فریب آمریکایی ها را نخورند.

وی با بیان این که مطمئنا ملت روسیه مخالف سیاست های دولتمردان این کشور در خصوص ایران هستند بیان کرد که اشتراکات زیادی میان ایران و روسیه وجود داردو دولتمردان روسیه باید مراقب باشند که فریب آمریکا و رژیم صهیونیستی را نخورد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان این که شرایط ایجاد شده به نفع دولت روسیه نیست بیان کرد که آنان نباید ارتباطاتشان را با ملت ایران خدشه دار کنند.

وی با بیان این که آمریکایی ها تنها می خواهند خود را از مخمصه نجات دهند، اظهار داشت روس ها باید رویدادها را به خوبی تحلیل کنند و مسکو مراقب باشد در گردابی که آمریکا در آن افتاده و در حال دست و پا زدن است نیافتد و غرق نشود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet