شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1389/05/03 17:55:00
سرویس سیاسی
سبحانی‌نیا:

ثبات مدیریتی برای کشور مفید و ضروری است

**عضوهیات رئیسه مجلس شورای اسلامی ثبات مدیریتی را برای کشور، نظام و هرسازمان و نهادی مفید و ضروری دانست.

"حسین سبحانی نیا" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به لزوم ثبات مدیریتی برای رشد و شکوفایی کشور، گفت: ثبات مدیریتی برای دستیابی به اهداف درازمدت هر سازمان و نهاد لازم و ضروری است.

نماینده نیشابور با تاکید بر دقت درانتخاب مدیران از همان بدو انتخاب، خاطرنشان کرد: نگاه سیاسی صرف نداشتن و انتخاب مدیران متناسب با ابعاد، تخصص و زوایای کار مسئولیت جدید از دیگرشاخصه های انتخاب یک مدیرخوب است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اظهار اینکه اگر از آغاز دقت های لازم در انتخاب مدیران صورت گیرد، شاهد ثبات مدیریتی در کشور خواهیم بود، خاطرنشان ساخت: قطعا اگر انتخاب مدیران با ملاک های لازم صورت گیرد این به نفع نظام، کشور و دستگاه ها خواهد بود.

وی با اشاره به زمانی که یک مدیر برای اجرای برنامه های خود نیازدارد، تصریح کرد: یک برنامه ریزی فرآیندی دارد که در زمان کوتاه دست یافتنی نیست و مدیر نیاز به یک دوره ای دارد تا بتواند نظر و ایده خود را به مرحله عمل برساند.

سبحانی نیا با تاکید براینکه تحقق ایده ها و برنامه های مدیران فقط با ثبات مدیریتی امکان پذیراست، خاطرنشان کرد: اگر این کار انجام شود ثبات مدیریتی به نفع کشور و نظام تمام خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی با اظهاراینکه ثبات مدیریتی در دنیا یک اصل پذیرفته شده است، خاطرنشان ساخت: امیدواریم در کشور ما نیز به این شکل عمل شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet