هدر موبایل
1389/05/03 20:29:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اکبرنژاد:

تشدید تحریمها به ضرر کشورهای غربی است

**نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: تشدید تحریمهای اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران، قطعا به ضرر کشورهای غربی خواهد بود.

شکور اکبرنژاد در گفت وگو با ایرنا، تاکید کرد: بدون تردید دنیای غرب به دلیل تامین نفت خود از ایران دچار مشکلات عدیده خواهد شد.

وی، با تاکید بر اینکه ایران اسلامی به هیچ عنوان درپی ایجاد تنش و تیرگی در روابط با جهان نیست، خاطرنشان ساخت: کشورهای غربی باید به این نکته مهم توجه کنند که ایران در جریان پرونده هسته ای به دنبال بازی برد- برد است.

اکبرنژاد افزود: اینکه غربی ها تصور کنند ملت و دولت ایران به خاطر تحریم و فشارهای اقتصادی دربرابر آنها تسلیم خواهند شد تصوری غلط و اشتباه است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه آمریکا و کشورهای اروپایی باید در این قضیه با رویکردی منطقی و حکیمانه برخورد کنند، گفت: ایجاد جو سیاسی و تبلیغاتی سنگین علیه ایران ازسوی آنها راهکار مناسب برای حل موضوع نیست.

اکبرنژاد، بر صلح آمیز بودن فعالیتهای هسته ای جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد و اظهارداشت: بدون تردید ما به دنبال سلاح های هسته ای نیستیم، چرا که دین اسلام و عقل حکم می کند که رفتن به سمت و سوی این قضیه برای بشریت خطرناک و مرگ آفرین است.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی درصدد آن است ملت خود را با استفاده از علم و تکنولوژی روز به سمت توسعه و ترقی سوق دهد.

اکبرنژاد یادآورشد: اگر دنیای غرب از فعالیتهای هسته ای ایران نگرانی دارد، می توان این نگرانی را در فضایی آرام و دیپلماسی حکیمانه مرتفع کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet