خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/04 09:33:00
سرویس بین الملل
ابراهیمی با اشاره به تلاش آمریکا برای تشدید تحریم ایران:

آمریکایی‌ها هیچ‌گاه قابل اعتماد نیستند

**ابراهیمی با اشاره به اقدامات اخیر کنگره آمریکا در هماهنگی با پارلمان اسرائیل برای تشدید تحریم‌های ایران گفت: آمریکایی‌ها هیچ‌گاه قابل اعتماد نیستند و ما بارها شاهد سیاست‌های دوگانه آنان بوده‌ایم.

"حسین ابراهیمی" نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفتگو با خانه ملت در مورد اقدامات کنگره آمریکا در هماهنگی با پارلمان رژیم صهیونیستی برای تحریم ایران و در کنار درخواست مذاکره با ایران با بیان اینکه آمریکایی ها هیچ گاه قابل اعتماد نیستند، گفت: ما در تمام شرایط دوگانگی در رفتار و گفتار آمریکایی‌ها را شاهد بودیم.

وی افزود: نمونه این سیاست دوگانه آمریکایی‌ها در بحث امضای توافقنامه تهران مشهود بود که علی رغم هماهنگی خودشان با روسای جمهور برزیل و ترکیه، بعد از توافقنامه تهران قطعنامه تحریم را علیه ما صادر کردند.

به گفته ابراهیمی فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد وجود دست چدنی در زیر ظاهر مخملی آمریکا با این قبیل رفتارها مشهود است چرا که این کشور همواره تظاهر به مذاکره و عوام فریبی می کند.

وی با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها می خواهند به دنیا بگویند طرفدار منطق هستند، خاطرنشان کرد: آنها در حقیقت به دنبال فتنه هستند که در منطقه نیز قصد داشتند آشوبی به پا کنند بنابراین ما باید هوشیاری خود را حفظ کنیم و فریب آمریکا را نخوریم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet