خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/05/04 09:54:00
سرویس سیاسی
نماینده خاش:

پدیده تروریسم،بمب هوشمند است

**نماینده خاش، میرجاوه و نصرت آباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه پدیده تروریسم ارتباطی به مردم سیستان و بلوچستان ندارد، اعلام کرد: این پدیده شومی است که از خارج کشور می‌آید.

"حمیدرضا پشنگ" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، در پاسخ به این پرسش که آیا تمهیدات لازم پس از حادثه تروریستی زاهدان اندیشیده شده که این حوادث دوباره تکرار نشود، گفت: پدیده تروریسم،  مانند یک بمب هوشمند است کنترل آن واقعا مشکل است و اصلا نمی شود گفت که آنرا به چه شکلی باید کنترل کرد.

وی با اشاره به حضور ایالات متحده در کشورهای همسایه ایران، تصریح کرد: تا زمانی که نیروهای آمریکایی در پاکستان و افغانستان حضور دارند به هر شکل ترکش های این حضور به کشور ما می خورد.

پشنگ همچنین به اقدامات ضد ایرانی آمریکا علیه ایران طی سال های اخیر، اشاره کرد و گفت: آمریکایی ها با توجه به دشمنی هایی که با جمهوری اسلامی دارند هر از چند گاهی برای رسیدن به اهداف خود یک مسئله ای را علیه کشور ما شکل می دهند.

نماینده خاش در خانه ملت با اشاره به انفجارهای تروریستی اخیر زاهدان که براثر آن 27 تن شهید و بیش از 300 تن دیگر مجروح شدند، افزود: آنچکه مهم است حقیقتا انفجارهای زاهدان هیچ ربطی به مردم استان سیستان و بلوچستان ندارد و این یک پدیده شومی است که از خارج می آید.

وی با اشاره به عادی بودن وضعیت دراستان سیستان و بلوچستان پس ازانفجارهای زاهدان، گفت: دشمن دنبال تبعات این انفجارها بود که کنترل شد.

پشنگ با اظهاراینکه یک عده افراطی و یک گروهک از دزدها و اوباش راه افتاده اند و آب به آسیاب دشمن می ریزند که بحمدالله این وضعیت مدیریت و کنترل شده است، افزود: مردمی که در سیستان و بلوچستان هستند چه شیعه باشند و چه سنی به خوبی در کنار هم زندگی می کنند و این مسائل را به هم ربط نمی دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet