هدر موبایل
1389/05/04 09:57:00
سرویس سیاسی
موسوی جرف:

عدم ثبات مدیریتی، ضربه مهلکی به کشور می‌زند

**نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی تغییرات مکرر مدیریتی را باعث از دست رفتن زمان برای توسعه و پیشرفت کشوردانست.

"سیدعلی موسوی جرف" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با تاکید به لزوم ثبات مدیریتی درکشور، گفت: عدم ثبات مدیریتی ضربه بسیار مهلکی به کشور و مناطق می زند.

وی برای نمونه به استان خوزستان اشاره کردو خاطرنشان ساخت: ثبات مدیریتی در خوزستان به نحو دیگری نیز در انتصاب افراد غیربومی مطرح است.

نماینده آبادان با تاکید بر استفاده از مدیران بومی در اداره استان خوزستان، تصریح کرد: استفاده از افراد شایسته بومی چنانچه بهتر و بیشتراز وضعیت فعلی باشد در ثبات سیاسی و امنیتی استان بسیار می تواند موثرباشد.

موسوی جرف، خاطرنشان ساخت: اگر درنیروهای متخصص بومی این حس بوجود آید که نظام به آنها اعتماد دارد، این متخصصان جواب این اعتماد را با کار بیشتر جبران خواهند کرد.

وی براین اساس خواستار اولویت دادن به نیروهای متخصص بومی درانتصابات آینده استان خوزستان شد و تصریح کرد: این یک حلقه گمشده ای است که باید به آن در اداره استان توجه شود.

نماینده آبادان سپس با اشاره به تبعات منفی تغییرات مکررمدیران در سطح کشور واستان، گفت: این تغییرات پی در پی باعث از دست رفتن زمان شده و روند توسعه و پیشرفت کشور در جنبه های مختلف با رکود یا حرکت کند مواجه خواهد شد.

موسوی در تشریح این سخنان خود، خاطرنشان ساخت: اگر تغییرات مدیریتی مکرر باشد تا زمانی که مسئول جدید بخواهد در محل فعالیت خود مستقر شود زمان زیادی از دست خواهد رفت.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet