هدر موبایل
1389/05/04 10:52:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ادیانی‌راد:

ملت ایران تهدید‌ها را به فرصت تبدیل خواهد کرد

**نماینده مردم قائم‌شهر با اشاره به تحریم‌های اخیر علیه ایران گفت: ملت ایران با تدبیر و برنامه‌ریزی مسئولان هرگونه تهدید را به فرصت تبدیل خواهد کرد.

سیدعلی ادیانی‌راد نماینده مردم قائم‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به تحریم‌های اخیر علیه کشور اظهار داشت: بحث مربوط به نظام سلطه و برخورد با انقلاب اسلامی و دستاوردها و پیام آن امری نیست که مربوط به سال‌های اخیر باشد.

وی افزود: تحریم و تهدید علیه جمهوری اسلامی ایران از اول انقلاب و با صدور پیام به مردم دنیا توسط انقلاب اسلامی وجود داشت چرا که نظام سلطه دریافت که این انقلاب اهداف استکباری آنها را نشانه گرفته است و طوفان به پا خواسته از سوی ملت ایران تمام اهداف استثماری و استعماری نظام سلطه را تحت‌الشعاع قرار خواهد داد.

ادیانی‌راد ادامه داد: انقلاب ما باعث تنویر افکار عمومی و ایجاد جسارت و شجاعت در مردم دنیا شد.

وی در خصوص دلیل تحریم‌های اعمال شده علیه کشور گفت: نظام سلطه تمام حربه‌های خود را به کار گرفته تا بتواند ریشه انقلاب را بکند ولی به لطف الهی هیچ یک از توطئه‌های دشمن تا کنون موثر واقع نشده است.

نماینده مردم قائم‌شهر بیان داشت: تحریم اخیر علیه ایران در واقع دنباله توطئه آمریکا علیه ایران است و آراء کشورهایی که در شورای امنیت علیه ایران رای دادند متأثر از آمریکا بود.

وی با بیان اینکه این اولین باری نیست که ملت ایران تحریم می‌شود اظهار داشت: تجربه انقلاب و روش انقلاب نشان داده که هر کجا تحریم صورت گرفته ملت ایران با تدبیر آن تهدید را به فرصت تبدیل می‌کنند.

ادیانی‌راد خاطرنشان کرد: تا کنون ملت ایران با تدبیر تمام تحریم‌ها وتهدیدها را با خلاقیت و ابتکار و نوآوری گذرانده و آنها را به فرصت تبدیل نموده است.

این نماینده مجلس گفت:‌ اکنون زمانی نیست که یک کشور با تحریم زمین‌گیر شود چراکه در حال حاضر اقتصاد باز در جهان وجود دارد و تحریم‌ها تاثیر جدی بر توسعه اقتصادی کشورها نخواهد گذاشت.

ادیانی‌راد بااشاره به سال‌های جنگ تحمیلی افزود: پیروزی ما در جنگ تحمیلی بزرگترین تهدید را به فرصت تبدیل کرد، همچنین شاهد بودیم که در سایه تحریم‌ها به فناوری‌های نوین مانند انرژی هسته‌ای دست پیدا کردیم.

وی در پایان اظهار داشت: ملت ایران با تدبیر و برنامه‌ریزی مسئولان هر گونه تهدید را به فرصت تبدیل خواهد کرد و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی هم آمادگی مقابله با هر گونه تحریم‌ را دارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet