هدر موبایل
1389/05/04 11:21:00
سرویس سیاسی
نماینده اردستان:

ازاهداف سند چشم‌انداز بیست ساله عقب هستیم

**نماینده اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: تا کنون که حدود پنج سال از ابلاغ سند چشم انداز ۲۰ ساله گذشته است ،ازاین برنامه عقب هستیم.

"سیدمصطفی طباطبایی نژاد" درگفت وگو با خبرنگار خانه ملت، تصریح کرد: بررسی اینکه چه مقدار دردستیابی به اهداف سند چشم انداز  پیشرفت داشتیم نیاز به بررسی های دقیق و کارشناسانه دارد.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی در مجلس با بیان اینکه آنچه مشخص است از اهداف سند چشم اندازعقب هستیم، خاطرنشان کرد:هنوزمسئولان روشن نکرده اند که برای رسیدن به اهداف سند چشم انداز چه می کنند و چه می خواهند بکنند.

وی خواستارجدیت بیشتر مسئولان دراجرای سند چشم انداز توسعه کشور شد و گفت: مقام معظم رهبری یکی ازدلایلی که سال 89 را به نام سال همت مضاعف و کار مضاعف نام گذاری کرده اند جبران همین عقب ماندگی بود.

عضو کمیسیون حقوقی در پاسخ به این پرسش که پیشنهاد شما برای تحقق اهداف سند چشم انداز و جبران عقب ماندگی ها در این خصوص چیست، گفت: بهترین راه همکاری سه قوه با هم است.

وی افزود: درصورتی که سران سه قوه با هم همدلی و همکاری داشته باشند طبعا زیرمجموعه های آنها هم با هم همدل و همراه شده و ما خواهیم توانست به اهداف سند چشم انداز دست یابیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet