خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/05/04 12:03:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سیدناصر موسوی:

اروپا از قدرت ایران در مواجهه با تحریم آگاه است

**نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ کشورهای اروپایی قدرت ملت ایران را در مواجهه با تحریم ها دیده اند و مراقب باشند که خود را بازیچه صهیونیست ها نکنند.

حجت الاسلام سیدناصر موسوی در گفت وگو با ایرنا با اشاره به نشست اتحادیه اروپا در بروکسل افزود:‌ کشورهای اروپایی نباید تحت تاثیر تبلیغات بی ارزش دیگران قرار گیرند.

وی تاکید کرد: ‌کشورهای تحریم کننده بدانند،‌دوران کدخدامنشی به سر رسیده که یک یا چند کشور بر همه جهان آقایی کنند و دیگر کشورها دستورات آنها را بدون قید و شرط بپذیرند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: رییس جمهوری آمریکا نشان داد که شعارهای انتخاباتی وی طبلی توخالی بیش نبود و او تنها صحبتهای صهیونیست ها را به مرحله اجرا در می آورد.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به تحریم ها علیه ایران گفت:‌ این تحریم ها درحالی بر ایران تحمیل می شود که دنیا درگیر بحران اقتصادی است و در این بحرانها آنان ضربه های سنگین اقتصادی را متحمل شده اند اما بر کشور ما تاثیر چندانی نداشت.

نماینده فلاورجان گفت:‌ اتحادیه اروپا بداند که با همراهی غربی ها و صهیونیست ها خودش را تحت فشار قرار می دهد و سودی عایدش نخواهد شد.

وی افزود:‌ رسانه های عربی نیز همسو با کشورهای غربی در سناریوی از پیش تعیین شده و تحمیلی،‌ با چشمان بسته با غربی ها علیه ایران همراه شده اند.

حجت الاسلام موسوی گفت:‌ کشورهای منطقه بدانند که اوج شیطنت ها و همراهی آنان با غربی ها در زمان بروز فتنه های سال قبل بود که نهایت تلاش خود را کردند و راه به جایی نبردند و این تبلیغات مسموم آنان موجب شد مردم از سران فتنه بیزاری بجویند.

این نماینده مجلس تاکید کرد:‌کشورهای عربی جنگ هشت ساله علیه ایران را دیده و لمس کرده اند و عاقلانه ترین کار ازسوی آنان این است که با مسالمت با ایران عمل کنند زیرا ارتباطات ما تنگاتنگ است و درست نیست که پای کشورهای بیگانه را در منطقه باز کنند.

موسوی افزود: ‌اگر کشورهای عربی بخواهند علیه ایران تبلیغات مسموم به راه بیندازند،‌جز ضرر چیزی عایدشان نمی شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet