روز مجلس
1389/05/04 12:12:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کرمی‌راد خبر داد:

بررسی مشکلات مدیریتی استان کرمانشاه در دیدار با رئیس‌جمهور

**نماینده کرمانشاه در مجلس با اشاره به دیدار خصوصی روز گذشته خود با رئیس‌جمهوری، از بررسی مشکلات مدیریتی این استان در این جلسه خبر داد و اعلام کرد که احمدی‌نژاد قول داد مسائل را به نحو شایسته حل و فصل کند.

محمد کرمی‌راد نماینده مردم کرمانشاه و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی که در خصوص دیدار خصوصی روز گذشته خود با رئیس‌جمهوری با فارس گفت‌وگو می‌کرد، به ارائه گزارشی از این جلسه پرداخت و اظهار داشت: در این جلسه بنده پیرامون مشکلات کلان استان کرمانشاه و مسائل موجود به طور مفصل صحبت کردم.

وی افزود: در این جلسه همچنین گزارش کاملی را در این زمینه به رئیس‌جمهوری ارائه دادم و احمدی‌نژاد نیز قول داد که مسائل را به نحو شایسته حل و فصل کند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه به دیگر مسائل مطرح شده در این دیدار اشاره کرد و یادآور شد: در این جلسه همچنین در خصوص مدیریت کلان استان که نارسایی‌ها و مشکلاتی ایجاد شده و وجود دارد، نیز صحبت‌هایی مطرح و تصمیماتی اخذ شد.

به گفته وی در سمت‌های مدیریتی استان کرمانشاه نیز بلاتکلیفی‌هایی وجود دارد و اختلافاتی نیز در مسائل دیگری نیز تشدید شده که این موضوعات را نیز گوشزد کردیم.

کرمی‌راد در خاتمه با تأکید بر اینکه در این جلسه مشکلات استان کرمانشاه را به صورت کلی مطرح کردم، تصریح کرد: موضوع گرد و غبار هوا در کرمانشاه، مشکلات مربوط به حوزه نفت و گاز و همچنین جهاد کشاورزی، مسائل مربوط به حوزه صنعت و معدن و نیز مدیریت کرمانشاه در این جلسه بررسی شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet