خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/04 12:39:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم یزد و صدوق:

دستگاه‌های اجرایی باید نیازهای مناطق را رصد کرده و پروژه‌ها را تعریف نمایند

**نماینده مردم یزد و صدوق گفت: دستگاههای اجرائی شهرستان باید با به روز کردن اطلاعات خود، مشکلات و نیازهای مناطق مختلف شهرستان را رصد نموده و بر اساس شاخص‌ها و سرانه‌ها، پروژه‌ها را تعریف نمایند.

به گزارش ایسنا، علی‌اکبر اولیاء در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان یزد که با حضور معاون برنامه‌ریزی استانداری و فرماندار یزد برگزار شد، اظهار داشت: مدیریت و دستگاههای اجرائی شهرستان یزد باید پاسخگوی عملکرد خود باشند.

این عضو کمیسیون عمران مجلس با تشکر از توجه فرمانداری به دغدغه‌های مردم افزود: دستگاه‌های اجرائی شهرستان باید با اعتماد به نفس کامل از بودجه خود دفاع کنند.

نماینده مردم یزد و صدوق نقش خیرین را در استان و شهرستان مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: مشارکت مردم مانع از انجام وظیفه و خدمت‌رسانی دستگاه‌های اجرائی در شهرستان نخواهد بود و این حق مردم است که از خدمات اولیه زندگی بهره‌مند شوند.

معاون برنامه‌ریزی استانداری یزد نیز در این جلسه با تاکید بر نیازها و مشکلات جدی بعضی از مناطق شهرستان یزد اظهار امیدواری کرد که در سال آینده توزیع اعتبارات با استفاده از نظرات اساتید دانشگاه و استانهای موفق انجام شود.

لازم به ذکر است؛ در این جلسه مبلغ 157 میلیارد ریال اعتبارات عمرانی بین دستگاههای اجرائی شهرستان توزیع شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet