هدر موبایل
1389/05/04 12:40:00
سرویس اقتصادی
رضارحمانی:

افزایش تعرفه کمک به صنایع داخلی است

**نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به واردات بی‌رویه برخی کالا ها به کشورتاکید کرد: دولت با افزایش تعرفه‌های بازرگانی به خوبی می‌تواند جلوی واردات بی رویه و کم کیفیت را بگیرد.

"رضا رحمانی" نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه دولت و مجلس باید از تولیدات داخلی حمایت کنند، اظهار داشت: حمایت از تولیدات  داخلی امر مقدسی است و دولت و مجلس باید از این قشر حمایت کند.

وی ادامه داد: حمایت از تولیدکنندگان داخلی حمایت از جوانان کشور است، در صورتی که  که حمایت از واردات و کاهش تعرفه‌های بازرگانی به  معنی حمایت از اشتغالز‌ائی جوانان کشورهای دیگر است.

نماینده مردم  تبریز در مجلس با اشاره به اینکه ایران کشوری با حداکثر جمعیت جوان است، تصریح کرد: در شرایطی که کشور جمعیت جوان دارد توجه به تولیدات داخلی در راستای حمایت از جوانان و استغالزایی خواهد بود.

نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن تاکید کرد: دولت باید با برنامه‌ریزی اصولی و دراز مدت از تولیدات داخلی و جوانان حمایت کند.

نایب رئیس کیمسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: برای توسعه و رقابت صنایع داخلی کشور علاوه بر جلوگیری از واردات بی‌رویه لازم است تسهیلات، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف صنعت را افزایش دهیم.

رحمانی تاکید کرد: با به روز شدن تکنولوژی و تهیه دستگاه‌های روز صنعتی می‌توانیم با کشورهای پیشرفته رقابت کنیم و مانع ورود محصولاتی که تولید داخلی دارند، شویم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet