خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/05/04 14:45:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کامران خبر داد:

طرح مشکلات کشاورزان در جلسه با رئیس جمهور

**نماینده اصفهان در مجلس به بررسی ادبیات برخی مدیران در جلسه مشترک تعدادی از نمایندگان ملت با رئیس جمهور اشاره کرد و گفت: احمدی‌نژاد بر پیگیری این موضوع تأکید کرد.

حسن کامران دستجردی نماینده مردم اصفهان و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس به جلسه روز گذشته برخی نمایندگان با رئیس‌جمهور اشاره کرد و اظهار داشت: در این جلسه موضوعات و مشکلات استانی مطرح و بررسی شد.

وی مهم‌ترین بحث استان اصفهان را آب دانست و گفت: با توجه به خشکسالی چند سال اخیر به کشاورزان اعلام شد که تلاش کنند تا طرح‌های نیمه‌تمام موجود را هر چه زودتر عملیاتی کنند.

نماینده مردم اصفهان خاطرنشان کرد: همچنین در این جلسه مشترک مشکلات کشاورزان نیز مطرح و راهکارهایی برای آن ارائه شد.

کامران در ادامه گفت‌وگوی خود به خبرنگار فارس گفت: همچنین در خصوص حوزه‌های آبریز داخلی که آب آنها به خارج می‌رود، قرار شد اقداماتی انجام شود تا این آب‌ها به استان‌های مرکزی و کویری منتقل شود و در این راستا کنسرسیومی با حمایت مردم تشکیل و امکان انتقال این آب‌ها فراهم شود.

وی بحث رفتاری برخی مدیران را از دیگر محورهای این جلسه مشترک عنوان کرد و گفت: برخی مدیران ادبیات دولت را ندارند و به ارزش‌ها و ساده‌زیستی توجه نمی‌کنند و این موضوعی است که باید مورد توجه قرار گیرد لذا نیاز است از سوی دولت بازرسی و نظارت ویژه‌ای در این زمینه صورت گیرد تا نیروهای ارزشی، مؤمن و کارآمد حضور فعال‌تری داشته باشند.

این نماینده مجلس هشتم مشکلات ورزشگاه‌ها و ورزشکاران استان خود را از دیگر مسائل مطرح شده در این جلسه برشمرد و گفت: احمدی‌نژاد در این جلسه در خصوص موضوع رفتاری برخی مدیران اعلام کرد که بایستی این موضوع پیگیری شود.

وی افزود: همچنین رئیس‌جمهور در مورد مشکلات آب و پروژه‌های نیمه‌تمام استان به دستگاه‌های ذیربط دستور دادند تا اقدامات لازم را انجام گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet