هدر موبایل
1389/05/04 16:51:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

هشدار نایب رییس کمیسیون امنیت ملی به دولت آلمان

**نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه اقدام دولت آلمان در اعطای پناهندگی به اغتشاشگران بعد از انتخابات ریاست جمهوری، آثار سویی در روابط دو کشور دارد، تاکید کرد: ایران در زمان مناسب پاسخ این اقدام نامعقول و مداخله گرایانه را خواهد داد.

حجت الاسلام "حسین ابراهیمی" در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه آلمان و برخی کشورهای غربی در فتنه سال گذشته دست داشته اند، گفت: طبیعی است که دشمنان ملت ایران به سربازان و نوکرهای خود مدال و جایزه بدهند.

وی با انتقاد از مداخله آلمان درامور داخلی ایران اضافه کرد: اگر فتنه و اغتشاشی در آلمان رخ بدهد و برخی از کشورها دست به مداخله بزنند و از اغتشاش گران حمایت کنند و به آنها جایزه و پناهنگی بدهند، آیا برلین ناراحت نمی شود و اعتراض نمی کند؟

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه با بیان اینکه برلین از این اقدام ضررخواهد کرد تاکید کرد که مجلس شورای اسلامی و دولت این اقدام ناپسند آلمان را بررسی و تصمیم مناسب را اتخاذ خواهد کرد.

ابراهیمی همچنین با اظهار تعجب از اقدام آلمان اظهار کرد: چرا بعد از خاموش شدن آتش فتنه و طرد فتنه گران توسط مردم، آلمان به فکر اعطای پناهندگی به آنها افتاده است.

برخی از رسانه ها امروز از اعطای پناهنگی به 50 نفر از اغتشاشگران فعال در فتنه بعد از انتخابات ریاست جمهوری توسط دولت آلمان خبر دادند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet