روز مجلس
1389/05/04 17:22:00
سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون صنایع و معادن:

منتظر افزایش کیفیت زودهنگام در خودروهای داخلی نیستیم

**نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: قوانین بازدارنده برای حل مشکلات صنعت خودرو تاثیرات زودهنگام ندارند و باید برای تاثیر گذار بودن این قوانین به خودرو سازان فرصت داد.

"حمیدرضا فولادگر" در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص دلایل مشکلات رو به فزونی صنعت خودرو سازی و کیفیت خدمات برای مشتریان این خودرو ها در داخل و این که چه زمانی قانون ارتقاء کیفیت خودرو های داخلی نتیجه بخش خواهد بود گفت: قانون دیگری به نام حمایت از مصرف کنندگان خودرو که دو سال پیش تصویب شده است به تازگی ابلاغ شده که می تواند مسایل و مشکلات مردم را در این زمینه پوشش دهد.

وی تصریح کرد: از تصویب قانون ارتقاء کیفیت خودرو های داخلی نیز کمتر از سه ماه می گذرد. بنابراین نمی توان انتظار داشت که این دو قانون مهم تاثیرات زودهنگام محسوس داشته باشند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مهمترین کار صنعت خودرو با توجه به دو قانون تصویب شده در مورد آن، افزایش کیفیت است.

وی تاکید کرد: بحث عدم وجود قیمت رقابتی و انحصاری بودن این صنعت و همچنین کیفیت و خدمات پس از فروش که به تبع نبود شرایط فوق ایجاد می شود مشکلات این صنعت را گسترش داده است.

فولادگر با اظهار امیدواری در خصوص حل مشکلات این صنعت با اجرای کامل اصل 44 در این حوزه گفت: در صحنه رقابتی مشکلات  خدمات، کیفیت، قیمت تعادلی و مسایلی از این دست را در سایه خصوصی سازی و ورود جدی به بازار رقابتی می توان حل کرد.

وی تاکید کرد: در مدت زمان قانونی تعریف شده در قانون ارتقاء کیفیت خودرو های داخلی منتظر ارائه گزارش عملکرد خودرو سازان در خصوص افزایش کیفیت هستیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet