هدر موبایل
1389/05/04 12:07:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بشیری:

احمدی‌نژاد مسئولیت اجرای پروژه آزاد راه تهران - مشهد را بر عهده گرفت

**نماینده پاکدشت در مجلس با اشاره به بررسی تأخیر پروژه آزاد راه تهران - مشهد در دیدار برخی نمایندگان با رئیس جمهور، گفت: احمدی‌نژاد شخصاً مسئولیت این پروژه را به عهده گرفت.

فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت و عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به جلسه روز گذشته برخی از نمایندگان ملت با رئیس‌جمهور، اظهار داشت: در این جلسه مشترک موضوع پروژه آزاد راه تهران - مشهد بحث و بررسی شد.

وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته قرار بود کلنگ‌زنی این پروژه 13 رجب آغاز شود ولی متاسفانه این موضوع به تاخیر افتاده است.

نماینده مردم پاکدشت خاطرنشان کرد: در این جلسه مقرر شد که اجرای این پروژه هر چه سریع‌تر آغاز شود.

بشیری در ادامه گفت‌وگوی خود یادآور شد: رئیس‌جمهور نیز در این زمینه اعلام کرد که مسئولیت این پروژه را شخصا به عهده می‌گیرد تا هر چه سریع‌تر پروژه مذکور اجرایی شود چرا که این پروژه برای زائران از اهمیت بالایی برخوردار است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین به دیدار خود با رحیمی معاون اول رئیس‌جمهور اشاره کرد و گفت: در این جلسه نیز مصوبات اجرا نشده دوره اول ریاست جمهوری بررسی شد.

وی افزود: موضوع آزادراه شهید بابایی پاکدشت که جزء پروژه‌های ملی است، به دلیل مخالفت صنایع نظامی و محیط زیست با آن مدتی متوقف شده است.

بشیری خاطرنشان کرد: بر این اساس روز گذشته بنابه نظر رئیس‌جمهور، رحیمی از این منطقه بازدید کرد تا مشکلات این محور هر چه سریع‌تر حل شود.

نماینده پاکدشت در ادامه به خسارت زیاد عدم اجرای این پروژه اشاره کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet