هدر موبایل
1389/05/05 08:53:00
سرویس سیاسی
نماینده شهرضا:

یک سوم سند چشم اندازتوسعه محقق شده است

**نماینده شهرضا درمجلس شورای اسلامی اعلام کرد، تاکنون فقط یک سوم سند چشم اندازتوسعه محقق شده و دو سوم آن تنها در حد ۵۰ درصد پیشرفت داشته است.

«عوض حیدرپورشهرضایی» درگفت وگو با خبرنگارخانه ملت، با اشاره به روند اجرایی سند چشم انداز توسعه پس از گذشت 5 سال از ابلاغ آن، گفت: ما در5 سال گذشته باید با اجرای برنامه چهارم توسعه بخشی از سند چشم انداز را محقق می کردیم اما با توجه به اینکه به قسمتی  ازاهداف برنامه چهارم  دست نیافتیم بنابراین نتوانستیم در این سال ها به همه اهداف این سند دست یابیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی با اظهاراینکه در یک سوم سند چشم انداز توسعه خوب پیش رفتیم و حتی در برخی بخش ها جلوتراز سند هم هستیم، تصریح کرد: اما در دو سوم سند چشم اندازتوسعه تنها 50 درصد پیشرفت داشتیم.

نماینده شهرضا و دهاقان و منظریه با اشاره به نام گذاری سال جاری ازسوی مقام معظم رهبری به عنوان همت مضاعف و کار مضاعف، خاطرنشان کرد: من فکر می کنم شعاری که رهبرمعظم انقلاب برای سال جاری تعیین کردند مناسب ترین گزینه ای بود که می شد برای رسیدن به اهداف سند چشم انداز انتخاب کرد.

حیدرپوربرای تحقق شعارامسال خواستارهمت مضاعف و کار مضاعف از سوی همه مسئولان شد و افزود: انصافا باید کاری کنیم که همه عقب ماندگی های سند چشم انداز جبران شود.

وی با یادآوری اینکه ما از اهداف برنامه و سند چشم اندازبه دلیل کم کاری ها عقب هستیم، تصریح کرد: با همت بلند و کارمضاعف این مشکل قابل رفع است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet