روز مجلس
1389/05/05 11:54:00
سرویس سیاسی
میگلی نژاد :

اهداف چشم انداز محقق نشد

**عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: با توجه به وجود بیکاری و وضعیت رشد اقتصادی در کشور می توان گفت که اهداف سند چشم انداز ۲۰ ساله محقق نشد.

"  غلامعلی میگلی نژاد " نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به سند چشم انداز 20 ساله  و گذشت پنج سال از آغاز این چشم انداز، گفت: با توجه به شواهد و قراین و با توجه به بیکاری و وضعیت رشد اقتصادی کشور، استنباط اولیه اینست که اهداف سند چشم انداز 20 ساله در برنامه چهارم توسع محقق نشد.

وی افزود: اگر دولت و مجلس براساس قوانین بالادستی وبرنامه های توسعه پنج ساله حرکت کنند یعنی مجلس در مصوبات خود به قوانین مصوب برنامه توسعه توجه داشته باشد و خلاف آن قانون وضع نکند و همچنین دولت قانون را سلیقه ای اجرا نکند و در اجرای قوانین به قوانین بالادستی توجه داشته باشد، قطعا همه اهداف سند چشم انداز مطابق آنچه که پیش بینی شده، محقق خواهد شد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: اگر در حال حاضر می بینیم که در جامعه بیکاری وجود دارد ناشی از همین سلیقه ای عمل کردن و بی توجهی به قوانین بالادستی است.

میگلی نژاد به وضعیت استان بوشهر در اجرای سند چشم انداز 20 ساله اشاره کرد و گفت: در این استان در برخی از موارد از آنچه که در سند چشم انداز پیش بینی شده جلوتر هستیم و در برخی از موارد مطابق برنامه پیش رفتیم اما برای اعلام نظر دقیق تر در این زمینه  باید گزارش مسئولین استان را بررسی کنیم تا مشخص شود که چه اندازه از سند چشم انداز استان محقق شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet