خبرگزاری خانه ملت

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1389/05/06 08:48:00
سرویس سیاسی
توسط نماینده حزب‌الله در پارلمان لبنان مطرح شد؛

دادگاه بررسی پرونده ترور حریری فتنه‌انگیز و جانبدارانه عمل می‌کند

**نماینده مجلس لبنان، دادگاه بین‌المللی ویژه تحقیق درباره ترور رفیق حریری نخست‌وزیر فقید این کشور را، برنامه‌ای برای برای فتنه‌افکنی مذهبی در لبنان دانست.

به گزارش خانه ملت به نقل از خبرگزاری الجزیره قطر، نماینده طیف حزب الله در پارلمان لبنان، از رای احتمالی دادگاه بین المللی در مورد نقش حزب الله در ترور رفیق حریری، انتقاد کرد.

در ادامه این گزارش آمده است "مروان فارس" افزود: دادگاه بین‌المللی از یک سو مسائلی را که به زیان رژیم اشغالگر باشد از این پرونده دور نگه می دارد، و از سوی دیگر مسائلی را مطرح می‌کند که اوضاع لبنان را به هم بریزد.

عضو پارلمان همچنین افزود: این دادگاه همچنین برخی از فرضیه ها را نادیده می‌گیرد و به جای آن به اتهامات مطرح شده از سوی برخی از شاهدان ساختگی استناد می کند. رسانه‌های غربی بویژه اشپیگل، لوموند، و فیگارو که با دشمن صهیونیست در ارتباط مستقیم هستند خبر صدور اتهام‌نامه دادگاه بین المللی علیه برخی از اعضای حزب الله را منتشر کردند.

بسیاری از مقامات سیاسی و مذهبی لبنان از طیف های مختلف، رای احتمالی دادگاه بین المللی ترور رفیق حریری را جانبدارانه و فاقد اعتبار خوانده بودند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet