حلول ماه ربیع الاول
1389/05/05 11:59:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

وزارت خارجه، سفیر دروغگوی انگلیس را اخراج کند

**نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، دروغ پردازی‌های سفیر انگلیس در مورد فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای کشورمان را ناشی از خباثت انگلیسی‌ها دانست و گفت: وزارت خارجه باید در جهت اخراج این سفیر اقدام کند.

اسماعیل کوثری نماینده‌ی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا، با یادآوری خواسته نمایندگان برای تعطیلی سفارت انگلستان در تهران گفت: هر کاری که انگلیس انجام می‌دهد جز ضرر برای کشور، چیز دیگری ندارد، و طرح دروغی نظیر حرکت ایران به سمت تولید سلاح هسته‌ای -علی‌رغم تاکیدات مقام معظم رهبری به عنوان ولی فقیه و یک عالم دینی مبنی بر حرام بودن این مساله - نشان دهنده خباثت انگلیسی‌هاست.

وی افزود: بازرسان آژانس نیز بارها کارهای ما را رصد کردند و بر حقانیت فعالیت‌های هسته‌یی صلح‌آمیز ما تاکید داشتند، لذا این اظهارنظر نشان می‌دهد یکسری تحرکات دیگری توسط این کشور دنبال می‌گردد که وزارت خارجه باید در جهت اخراج این سفیر اقدام کند.

کوثری هم‌چنین دروغ‌پردازی این کشورها را از خباثت آنها عنوان کرد و گفت: این در حالیست که هیچ امر خلافی از ما سر نزده و ما تنها به دنبال اورانیوم غنی‌شده مورد نیاز کشور هستیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet