هدر موبایل
1389/05/05 13:29:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

عرصه‌ تامین سوخت تجاری است و فرمول‌های مختلف دارد

**یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس انجام مذاکرات برای تامین سوخت ۲۰ درصد رآکتور تهران را به عنوان یکی از فرمول‌های تهیه‌ی سوخت معرفی کرد و گفت: این کار می‌تواند پاسخ قطعنامه‌های صادر شده را بدهد و منعی ندارد.

سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده‌ی ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد اعلام آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای انجام مذاکرات مجدد برای تامین سوخت رآکتور تهران خاطرنشان کرد: بیانیه‌ی تهران مبنای خوبی برای مذاکرات مبادله‌ی سوخت می‌باشد که در واقع موفقیتی برای دستگاه سیاست خارجه‌ی کشور است.

وی اضافه کرد: ترکیه و برزیل بر تعهد خود به این بیانیه تاکید دارند و می‌توان از حضور آنها درمذاکرات بهره‌ گرفت، ضمن این که ما تنها از یک فرمول تبعیت نمی‌کنیم، و می‌توانیم فرمول‌های دیگری را طراحی نماییم.

به گفته‌ی نقوی، اگر به بیانیه‌ی تهران به عنوان یکی از فرمول‌های تهیه سوخت نگاه کنیم می‌توان مذاکرات دیگری برای مبادله‌ی سوخت طراحی کرد که هم پاسخ قطعنامه‌ها را بدهد و هم سوخت ما تامین شود.

این نماینده‌ی مجلس عرصه‌ی تامین سوخت را یک عرصه‌ی تجاری توصیف کرد که می‌توان از فرمول‌های مختلف برای تامین منافع حداکثری بهره‌ گرفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet