شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/05 13:35:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو هیات داوری فراکسیون اصول‌گرایان خبر‌ داد:

رسیدگی به شکایت بادامچیان در اولین جلسه بعد از تعطیلات مجلس

**یک عضو هیات داوری فراکسیون اصول‌گرایان مجلس با اشاره به شکایت اسدالله بادامچیان نماینده تهران از مطالب منتشر شده در سایت یکی از نمایندگان مجلس علیه خود به هیات داوری فراکسیون اصول‌گرایان، گفت که در اولین جلسه پس از تعطیلات مجلس با دعوت از آن نماینده‌ی مجلس، این موضوع را پیگیری و رسیدگی خواهیم کرد.

حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: آقای بادامچیان طی شکایتی به هیات داوری عنوان کرده است که در سایت یکی از نمایندگان مجلس مطالب نادرستی علیه ایشان منتشر شده است که ما بر این اساس، این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

رییس مجمع نمایندگان روحانی مجلس گفت: در این نوع موارد ضمن دعوت از فردی که از او شکایت شده و استماع توضیحاتش به وی تذکرمی‌دهیم تا شاهد تکرار چنین مسائلی نباشیم.

رهبر با اشاره به شکایتی که پیش از این دفتر رییس مجلس شورای اسلامی از مطالب منتشر شده در سایت رسایی نماینده‌ی تهران به این هیات ارجاع داده بود، خاطرنشان کرد: ما در این زمینه بررسی‌های خود را انجام دادیم وبه این نتیجه رسیده‌ایم که این موضوع دیگر جای تعقیب ندارد.

این عضو هیات داوری فراکسیون اصول‌گرایان گفت: به نوعی ما از توضیحات آقای رسایی قانع شدیم.

رییس مجمع نمایندگان روحانی مجلس در بخش دیگری از گفت‌وگوی خود با ایسنا با اشاره به جلسه‌ای که در هفته‌ی گذشته اعضای این مجمع با ضرغامی رییس سازمان صدا و سیما داشتند، گفت: در این جلسه که در پی حضور آقای ضرغامی در مجلس برگزار شد، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف صدا و سیما، نمایندگان روحانی مجلس پاره‌ای تذکرات را نسبت به برنامه‌های صدا و سیما ارائه کردند و از انتظاراتی که از رسانه‌ی ملی می‌رود، سخن گفتند.

رهبر انتظارات نمایندگان روحانی مجلس از صدا و سیما در بحث فرهنگ و ارزش‌های اسلامی، فرهنگ عفاف و حجاب در راستای تذکرات رهبری به هنرمندان، دقت بیشتر در جهت فرهنگ ‌سازی در رسانه ملی، افشاگری الگوهای غربی برای مردم و نحوه تنظیم برنامه‌های صدا و سیما در ماه مبارک رمضان را از جمله مباحثی که در این جلسه با ضرغامی در میان گذاشته شده بود، برشمرد و گفت: البته از برنامه‌های سازنده و خوب صدا و سیما نیز تقدیر کردیم و رییس سازمان صدا و سیما هم با حسن توجه به تذکرات، از تصمیمات و برنامه‌های خوبی که این سازمان برای آینده دارد خبر داد.

رهبر در پایان گفت‌وگوی خود با ایسنا، دیدار با وزیر ارشاد و مسوول ستاد امر به معروف و نهی از منکر را از برنامه‌های مجمع نمایندگان روحانی مجلس پس از تعطیلات تابستانی قوه مقننه عنوان کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet