ایام محرم 1398
1389/05/06 10:08:00
سرویس سیاسی
نماینده مشهد:

تغییرات پیاپی مدیران باعث فرصت‌سوزی می‌شود

**نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: تغییرات پیاپی مدیران باعث فرصت سوزی می شود.

"جواد آرین منش"  نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به لزوم ثبات مدیریتی در کشور، گفت: ثبات مدیریتی و پیشگیری از تغییرات پیاپی باعث رشد و ارتقای بهره وری شده و در مقابل تغییرات پیاپی دراین حوزه اطلاعات و اشراف مدیران نسبت به حوزه کاری خود را کاهش می دهد.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس خاطرنشان کرد: هرمدیری برای تسلط بر اوضاع کار خود نیازمند وقت متنابهی است تا بتواند شرایط و سازمان خود را شناخته وبرای رسیدن به وضعیت مطلوب برنامه ریزی کند.

عضو فراکسیون اصولگرایان یکی دیگر از مزایای ثبات مدیریتی را آشنایی با پرسنل و تعیین مسیر کار برای آنها عنوان کردو افزود: تغییرات پیاپی، اطلاعاتی را که مدیران کسب می کنند از بین برده و باعث فرصت سوزی و حرکت کند می شود.

آرین منش با اشاره به قانون مدیریت خدمات کشوری، تصریح کرد: دراین قانون برای اینکه تغییرات پیاپی اتفاق نیفتاد راهکارهای لازم برای تثبیت و انتخاب مدیران مشخص شده و همچنین سازوکارهای لازم برای تغییرآن تعیین شده است.

وی با بیان اینکه مشکلی که الان داریم فقدان سازوکار نیست، اظهار کرد:چیزی که مشکل ایجاد می کند اعمال سلیقه در تغییر مدیریت ها است.

نماینده مشهد در پایان، خاطرنشان کرد: اگرمی خواهیم مدیران به خوبی به وظایف خود عمل نمائید باید در تعیین و تغییر جابه جایی مدیران شاخص هایی وجود داشته باشد تا از تغییرات پیاپی خود داری شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet