خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/05/06 10:06:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون صنایع و معادن:

با اصلاح قانون معادن مشکل معدن کاران کشور حل می‌شود

**عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: کلیات لایحه اصلاح قانون معادن تصویب شده و با تصویب این طرح مشکل معدن کاران کشور حل خواهد شد و زمینه اشتغال و رونق اقتصادی در کشور فراهم می شود.

به گزارش ایسنا، محمد رضا سجادیان با بیان این مطلب فزود: مواردی از لایحه اصلاح قانون معادن در جلسه کمیسیون قرائت شد و در نهایت کلیات این لایحه به تصویب رسید که بنا شد مواد این لایحه برای رسیدگی بیشتر به کمیته صنعت ارجاع داده شود.

وی گفت:‌موضوع بعدی که در جلسه کمیسیون مطرح شد، بررسی گزارش نظارتی تهیه شده در خصوص شکایت کامیون‌داران از شرکت سایپا دیزل بود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان داشت: در خصوص شکایت کامیونداران از شرکت سایپا دیزل تصمیماتی در کمیسیون گرفته شد و بنا شد این تصمیمات به هیات‌ رئیسه ارجاع داده شود تا هیات رئیسه تصمیم نهایی را در این خصوص اتخاذ کند و موارد مربوطه را به شرکت سایپا دیزل ابلاغ نماید.

وی با اشاره به معادن موجود در شهرستان رشتخوار گفت:اصلاح این قانون کمک زیادی برای اغاز اکتشاف و بهره برداری از معادن در شهرستان رشتخوار است.

وی در خصوص پیگیری پروژه های صنعتی در شهرک صنعتی رشتخوار گفت:در مذاکراتی که با نمایندگان بانک‌ها و رییس صنایع و معادن و متقاضیان تسهیلات بانکی سرمایه گذار در شهرک صنعتی رشتخوار انجام شد با قول مساعد بانک های استان به زودی کار احداث لامپ های کم مصرف و مجتمع فولاد در این شهرستان اغاز می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet