روز مجلس
1389/05/06 11:46:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مشهد:

حضور مداوم در نمایشگاه‌ها زمینه خودکفایی را در صنعت فراهم می‌کند

**نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس اظهار داشت: حضور مداوم در نمایشگاها، زمینه خودکفایی و موفقیت در تمام عرصه‌های داخلی، اقتصادی، سیاسی و بین‌المللی را فراهم می‌کند.

به گزارش ایسنا، عفت شریعتی در ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت مرغداری، دامپروری، شیلات وآبزیان با بیان این‌که حضور مداوم در نمایشگاها زمینه خودکفایی را در صنعت فراهم می‌کند، عنوان کرد: مجلس شورای اسلامی در حمایت از سرمایه‌گذاری در این بخش، همگام و همراه با تولید کنندگان می‌باشد که کمیسیون کشاورزی مجلس اهتمام ویژه‌ای برای توسعه امر دامپروری و مرغداری و شیلات داشته است.

وی اظهار داشت: با مشورت و ارتباطی که بین کمیسیون کشاورزی مجلس و کمیسیون های زیربط وجود دارد، مجلس به طور مستقیم و غیرمستقیم این صنعت را حمایت می‌کند تا مشکلات این صنعت به حداقل کاهش یابد.

شریعتی تصریح کرد: از مدت ها قبل بررسی لایحه پنجم توسعه در دستور کارقرار گرفته که برنامه های زیادی برای این صنعت در نظر گرفته شده است.

نماینده مردم مشهد در مجلس خاطر نشان کرد: امیدواریم این نمایشگاه ها نقطه عطفی برای پیشرفت بهتر و سامان‌دهی روز‌افزون این صنعت باشد و ما همه یک هدف را دنبال می کنیم که آن هم خودکفایی و موفقیت در تمام عرصه‌های کشور است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet