خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/05/06 14:35:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده سنقر و کلیایی:

آثار تاریخی، باستانی و طبیعی سنقر نیاز به توجه بیشتری دارند

**نماینده مردم شهرستان سنقر و کلیایی، گفت: شهرستان سنقر در بخش آثار میراث فرهنگی دارای پتانسیل‌های بالقوه‌ای است.

صمد فدایی با حضور در دفتر خبرگزاری ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به ویژگی ها و توانمندی‌های شهرستان سنقر و کلیایی در بخش میراث فرهنگی و گردشگری، اظهار داشت: شهرستان سنقر از لحاظ تعداد آثار تاریخی، باستانی و طبیعی یکی از پراثرترین شهرستان‌های استان کرمانشاه است که نیاز به توجه بیشتر مسئولین امر، خصوصا مسئولین اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان دارد.

وی ادامه داد: من به عنوان نماینده مردم شهرستان سنقر و کلیایی از مسئولین اداره کل میراث فرهنگی استان گلایه دارم که چرا برای آثار متعدد این شهرستان چه از نظر شناسایی، مرمت، معرفی و تبلیغات کاری صورت نمی گیرد.

این نماینده خانه ملت، اظهار داشت: همچنین مردم این شهرستان از این مسئولین انتظار دارند که مصوبات خوبی را که هیات دولت در بخش میراث فرهنگی و توسعه گردشگری شهرستان اختصاص داده را اجرایی کنند.

فدایی تصریح کرد: بسترسازی و ساماندهی سد شهداء، سد جامیشان، سراب گزنهله، روستای ورمقان و سراب گلویج از جمله مصوبات دولت برای توسعه گردشگری شهرستان سنقر بوده که تا کنون فعالیتی در این خصوص صورت نگرفته است.

وی در ادامه به کمبود فضای اسکان برای گردشگران و میهمانان این شهرستان اشاره کرد و گفت: یکی از اصلی ترین مشکلات حوزه گردشگری شهرستان سنقر و کلیایی، نبود امکانات مناسب برای اسکان گردشگران و مسافرین است ،لذا این مهم نیز باید مورد توجه مسئولین مربوطه قرار گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet