هدر موبایل
1389/05/06 14:34:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مسئول هیات اعزامی نمایندگان به غزه به خبر داد:

تشریح موانع پیش روی هیات پارلمانی برای سفر به غزه در یک نشست مطبوعاتی

**محمود احمدی‌ بی‌غش گفت: یکشنبه هفته‌ی آینده موانع پیش روی هیات پارلمانی برای سفر به غزه را در یک نشست مطبوعاتی تشریح خواهم کرد.

مسئول هیات اعزامی نمایندگان به غزه در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: این سفر هنوز برای ما منتفی نیست، هرچند که دولت مصر تا هم اکنون به هیات پارلمانی ایرانی ویزا نداده است.

وی گفت: دولت مصر تاکنون دو بار اعلام کرده است که این سفر انجام خواهد شد و امنیت ما رانیز تضمین می‌کند، اما هنوز با این سفر موافقت نشده است.

وی که خود یکی از چهار عضو هیات پارلمانی برای این سفر است، با بیان این که پیگیری‌های ما هم‌چنان ادامه دارد، گفت: برداشت بنده از صحبت‌های مصری‌ها این است که صهیونیست‌ها به آنها فشار می‌آورند که اجازه ندهند این سفر انجام شود.

احمدی بی‌غش با اعتقاد به این که اسرائیلی‌ها اجازه نخواهند داد که مصر این کار را انجام دهد، خاطرنشان کرد: ما معتقدیم چون خبر سفر هیات پارلمانی ایرانی به غزه رسانه‌ای شده است هم اکنون این ضرورت وجود دارد که مردم واقعیت‌ها را در این زمینه بدانند و متوجه باشند که موانع از کجاست؟

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر این که ما هم‌چنان برای رفتن به غزه مصمم هستیم، گفت: از لبنان و غزه نیز پیگیری‌های مداومی در این زمینه صورت می‌گیرد.

احمدی بی‌غش در پایان خاطرنشان کرد که روز یک شنبه طی این کنفرانس خبری بسیاری از مسایل مربوط به این سفر را تشریح خواهیم کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet