عید قربان
1389/05/06 15:29:00
سرویس سیاسی
پس از تعطیلات در صحن علنی بررسی می شود؛

سوال نماینده شازند از وزیرخارجه

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از طرح سوال خود از وزیر امور خارجه در خصوص چگونگی صدور روادید برای اتباع اروپائی در هنگام ورود به کشور ،بعد از تعطیلات مجلس خبر داد .

محمود احمدی بیغش نماینده مردم شازند با بیان اینکه این سوال قرار بود در کمیسیون مطرح شود ،گفت : وزیر امور خارجه در روز طرح سوال در کمیسیون حاضر نشدند و کمیسیون دلیل عدم حضور ایشان را توجیه پذیر ندانست بنابراین قرار شد بعد از تعطیلات مجلس سوال در صحن مطرح شود .

وی افزود : سوالم از وزیر امورخارجه از دو محور تشکیل شده است .اولا وزیر باید درخصوص نحوه دادن روادید به بعضی اتباع اروپائی در هنگام ورود به کشور توضیح دهد .

بیغش با اشاره به اینکه بعضی اتباع کشورهای اروپائی در هنگام ورود به کشور و در فرودگاه امام خمینی ویزا می گیرند  تصریح کرد : این در حالی است که بسیاری از مردم کشورمان و حتی مسئولانی که به دعوت این کشورها به آنجا سفر می کنند مشکلات زیادی برای گرفتن ویزا پیدا می کنند .

نماینده مردم شازند ادامه داد : سوال دوم من از وزیر امور خارجه در خصوص پیگیری ها و  اقدامات صورت گرفته توسط وزارت امور خارجه درقضیه ضرب و شتم خانم 55 ساله در سفارت آلمان است .  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet