هدر موبایل
1389/05/06 16:37:00
سرویس بین الملل
احمدی بیغش: در صورت عدم صدور ویزا تا یکشنبه آینده

دلایل مخالفت مصر با سفر نمایندگان به غزه را افشا می‌کنم

**مسئول پیگیری سفر نمایندگان به غزه گفت: در یک نشست خبری با حضور خبرنگاران دلایل مخالفت دولت مصر با سفر نمایندگان به غزه را تشریح خواهم کرد.

محمود احمدی بیغش نماینده شازند در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به انجام هماهنگی های لازم برای سفر چهار نماینده مجلس به غزه، گفت: ما نمایندگان تمام هماهنگی های لازم را انجام دادیم و حتی بلیط هواپیما جهت پرواز به مصر گرفتیم تا از طریق خاک این کشور وارد غزه شویم اما متاسفانه دولت مصر اعلام کرد که ویزا صادر نشده است.

وی افزود: ما نمایندگان همچنان آماده سفر به غزه هستیم تا پیام ملت ایران و همچنین نمایندگان مجلس برای اعلام همدردی با ملت مظلوم فلسطین را به آنان ابلاغ کنیم.

مسئول پیگیری سفر نمایندگاه به غزه با انتقاد از دولت مصر گفت: دولت مصر متاسفانه تاکنون کارشکنی های زیادی انجام داده و اگر تا روز یکشنبه هفته آینده با سفر ما موافقت نکند، در یک نشست خبری در مجلس شورای اسلامی دلایل مخالفت دولت مصر را توضیح خواهم داد تا مشخص شود که نمایندگان مجلس همچنان مصر به انجام این سفر هستند.

علاوه بر احمدی بیغش، شبیب جویجری نماینده اهواز، پرویز سروری نماینده تهران و عوض حیدرپور نماینده شهرضا چهار نماینده ای هستند که تصمیم دارند از طریق خاک مصر به غزه سفر کنند.

برای انجام این سفر هماهنگی های لازم از طریق وزارت خارج کشورمان انجام شده است و قرار بود این سفر صبح دیروز صورت پذیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet