خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/06 17:58:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

اروپا منافع خود را فدای آمریکا می‌کند

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ایستادگی ملت ایران در مقابل هرگونه تهدید و فشاری گفت: کشورهای اروپایی با پیروی از آمریکا، منافع ملی خود را فدای زیاده خواهی های واشنگتن می کنند.

سید "احمد آوایی" در گفت و گو با ایرنا با بیهوده دانستن تحریم ها و فشارهای اروپا اضافه کرد: ملت ایران با حفظ انسجام خود تمام نقشه های دشمن را ناکام می گذارد.

وی با بیان اینکه ایران اقدامات لازم برای اعتمادسازی را انجام داده و شرایط مناسب برای بازدید از مراکز هسته ای خود را فراهم کرده است اظهار کرد: متاسفانه غرب به دنبال بهانه است و سعی می کند با توسل به هر شیوه ای حرکت رو به جلوی ملت ایران را متوقف کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به تفاوت ملت ایران با سایر کشورها گفت: سیاست تهدید و تحریم ممکن است برخی از کشورها را وادار به تسلیم کند اما این سیاست در خصوص ایران جواب نمی دهد، زیرا ملت ایران سالهاست که به تحریم عادت کرده و حاضر به عقب نشینی در مقابل فشارها نیست.

وزرای امور خارجه اتحادیه اروپا در روز دوشنبه، تشدید تحریم ها علیه ایران را تصویب کردند.

رییس جمهوری اسلامی ایران امروز در عسلویه خطاب به قدرت های زورگو گفت: با تحریم نمی توانید جلو حرکت ملت ایران را بگیرید چرا که ایرانیان نشان داده اند برای مقابله با تحریم های دشمن، هوشیار و بیدارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet