خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1389/05/07 13:06:00
سرویس سیاسی
احمدی بیغش :

فضای کشور را به سمت بداخلاقی سیاسی نبریم

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تاکید براینکه روحیه نقد پذیری در بین مسئولان کشور وجود دارد ،گفت:نقد را بهانه ای برای مچ گیری و تخریب قرار ندهیم .

"محمود احمدی بیغش" عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص جایگاه نقد در نظام جمهوری اسلامی گفت : یکی از شاخصه های حکومت دینی بالا بردن توان مسئولان و سران در مقابل انتقادات سازنده است .

وی افزود : مطمئنا نقد سازنده زمینه را برای رشد و شکوفایی بیشتر فراهم کرده و فردی که خود را دربرابر نظام و مهمتر از همه مردم ،مسئول می داند موظف به پذیرش نقد ها برای بهبود توان و کارایی اش است .

نماینده مردم شازند در خانه ملت با تاکید بر اینکه نقد را نباید بهانه ای برای مچ گیری قرار داد تصریح کرد : نقد باید در جهت رفع ایرادات و مشکلات باشد. فرد نقد کننده نباید به بهانه نقد دست به تخریب یا تضعیف بزند چون مطمئنا هیچ کس از این گونه نقدها استقبال نخواهد کرد چرا که نقد نادرست و تخریب یک مسئول در نهایت منجر به تضعیف نظام خواهد شد .

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با انتقاد از برخی افراد که فضای سیاسی کشور را به سمت بداخلاقی  و نقدهای تخریب کننده ،پیش می برند خاطر نشان کرد : خوشبختانه اکثریت مسئولان نظام جمهوری اسلامی دارای روحیه نقدپذیری هستند و کسانی که تلاش می کنند با توجیهات غلط و خدشه زدن به وحدت بین مسئولان و مردم ،نظام را تضعیف کنند جایگاهی در این نظام ندارند .

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet