شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/07 13:11:00
سرویس سیاسی
نماینده ملایر تاکیدکرد:

عدم ثبات مدیریتی ،مانعی بر سر راه توسعه کشور

**نماینده ملایردرمجلس شورای اسلامی اعلام کرد، تاکنون به دلیل عدم تمرکز و ثبات مدیریتی، بسیاری ازاهداف برنامه های توسعه درکشورتحقق پیدا نکرده است.

"حسن ونایی "در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به لزوم ثبات مدیریتی در کشور، گفت: امروزه به نظرمی رسد علاوه بر نیاز به منابع و سرمایه، نیروی انسانی و مدیریت این منابع می تواند از ارکان پیشرفت جامعه باشد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اظهاراینکه، مدیریت کلان است که می تواند در برنامه های کوتاه و بلندمدت ،راهبرد ها و اهداف یک کشور را ترسیم نماید، تصریح کرد: براین اساس، ارزش نیروی انسانی حتی از منابع و سرمایه بیشتر است.

وی با بیان اینکه یک مدیر قوی و کارآمد، کلان نگر است، خاطرنشان کرد: به این دلیل اسناد بالادستی درهرکشوری از اهمیت بالایی برخوردار بوده و در کشور ما هم سند چشم انداز و برنامه های توسعه ای دارای چنین ویژگی هایی است.

 ونایی با اشاره به اجرای 4 برنامه توسعه ای در کشور، گفت: متاسفانه به دلیل عدم تمرکز و ثبات در مدیریت بسیاری از اهداف این برنامه ها تحقق پیدا نکرده و این اختصاص به دولت فعلی ندارد و همه دولت های پیش از این نیز چنین عمل کرده اند.

نماینده ملایر با تاکید براینکه کشوری که می خواهد به پیشرفت برسد باید ثبات در قوانین و مدیریت داشته باشد، تصریح کرد: اگر کشوری ثبات در قوانین و مدیریت نداشته باشد به اهداف خود نمی رسد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet