هدر موبایل
1389/05/07 13:22:00
سرویس سیاسی
حسین سبحانی‌نیا تاکید کرد:

برای افزایش ظرفیت نقدپذیری در کشور فرهنگ‌سازی شود

**عضوهیات رئیسه مجلس شورای اسلامی خواستار فرهنگ سازی بیشتر برای افزایش ظرفیت نقد پذیری در کشور شد.

"حسین سبحانی نیا" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به لزوم نقد پذیری در جامعه، گفت:جامعه نقد پذیر به سمت اصلاح امور و پیشرفت کار حرکت می کند.

نماینده نیشابور با اظهاراینکه نقد اگرسازنده باشد بسیار مفید و لازم است، خاطرنشان کرد: نقد سازنده می تواند جامعه را متوجه ضعف ها، نقص ها و کمبودها کرده و ضمن جلوگیری ازهدررفت بودجه ، به اصلاح و بازسازی امور بیانجامد.

وی با اشاره به اینکه فرهنگ پذیرش نقد در کشور ما بوجود نیامده است، یادآور شد: خیلی از مدیران در کشور ما احساس می کنند که خالی از هرگونه عیب بوده و به همین دلیل هیچ گونه نقدی  حتی از نوع سازنده آن را نمی پذیرند.

عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی برای افزایش ظرفیت نقد پذیری در کشورخواستار فرهنگ سازی از طریق رسانه ها شد و افزود: رسانه ها باید تلاش بیشتری نمایند تا فضای نقادی در کشور حاکم شود.

وی در عین حال با اظهاراینکه برخی نقدهایی که الان از سوی برخی افراد مطرح می شود؛ تخریبی و منفی بوده و بدون راهکار است، خاطرنشان کرد: باید تلاش شود مدیران از نقد سازنده استفاده نموده و روحیه نقد پذیری پیدا نمایند.

سبحانی نیا با تاکید براینکه نقد سازنده و مفید از سوی هر کسی باشد برای جامعه مفید است، از رسانه ها خواست تلاش نمایند تا باب نقادی درکشور باز مانده و جلوی نقد تخریبی گرفته شود.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet