هدر موبایل
1389/05/07 16:51:00
سرویس سیاسی
نماینده ورامین:

مدیران ظرفیت نقدپذیری خود را افزایش دهند

**نماینده ورامین در مجلس شورای اسلامی هیچ کس را مصون از نقد ندانست و خواستار این شد که مدیران ظرفیت نقد پذیری خود را افزایش دهند.

"سید حسین نقوی حسینی" درگفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با تاکید بر ضرورت افزایش ظرفیت نقد پذیری در کشور، گفت: معمولا همه کسانی که در حوزه سازمانی نقش آفرینی می کنند، نیازمند نقد رفتار هستند.

وی افزود: به جهت اینکه رفتار سازمانی در منظرعموم مردم و گاهی افراد مرتبط با این دستگاه ها قرار می گیرد و خود فرد متوجه اشکالات کارنمی شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن تاکید براینکه همه افراد نیازمند نقد هستند، به ویژگی های نقد صحیح پرداخت و خاطرنشان کرد: در این خصوص مقام معظم رهبری فرموده اند نقد باید منصفانه بوده و در جهت موفقیت فرد باشد و نه در جهت خصومت و دشمنی  افراد.

نقوی با اظهاراینکه هیچ کس مصون ازنقد نیست، خاطرنشان ساخت: همانطور که مقام معظم رهبری در این راستا خودشان را هم نیازمند نقد دانسته اند.

نماینده ورامین افزود: براین اساس هرکسی در هر جایگاهی قرار می گیرد باید آمادگی نقد را داشته باشد تا آنها را بررسی کرده و عملیاتی نماید، چرا که هر فردی در مقام اجرا بیشتر وقتش صرف امور اجرایی می شود و کمتر فرصت می یابد تا کارهای خود را نقد و بررسی نماید.

عضو کمیسیون امنیت ملی افزایش رشد اجتماعی را از دیگر مزایای افزایش ظرفیت نقد پذیری درکشور دانست و اظهارکرد: یکی دیگر از راه های توسعه نقدپذیری مدیران در جامعه، چشیدن طعم شیرین آن است.

نقوی حسینی افزود: وقتی مدیری پس از مطرح شدن نقدی، ایرادات کار خود را اصلاح نماید، رفع این ایرادات چنان حلاوتی به او می دهد که فرد را مجاب می نماید که پس از آن بیشتر به نقدهای دیگران توجه  مبذول دارد.

وی ویژگی دیگر نقد مناسب را توان اصلاحی بالای آن نقد در مدیران عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: نباید نقد به نحوی صورت گیرد که یک مدیر در قبال آن واکنش نشان داده و در خارج از حوزه اختیارات خود عمل نماید.

نماینده ورامین با تاکید براینکه نقد منصفانه و سازنده را باید همه مدیران بپذیرند، خاطرنشان کرد: چرا که همه انسان ها خطاپذیرند و باید سعی نمایند که ظرفیت نقد پذیری خود را افزایش دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet