هدر موبایل
1389/05/08 07:30:00
سرویس سیاسی
بیانیه سازمان‌های حقوق بشری :

پارلمان رژیم صهیونیستی در تصویب قوانین نژادپرستانه بی‌نظیر است

**سازمان‌های مدافع حقوق بشر در بیانیه‌ای تاکید کردند پارلمان رژیم صهیونیستی از حیث تصویب قوانین و مصوبات قانونی نژادپرستانه و تبعیض‌آمیز در نوع خود بی‌نظیر است.

به گزارش خانه ملت به نقل از لوموند دیپلماتیک فرانسه، سازمان‌های مدافع حقوق بشر واقع در سرزمین های اشغالی، در اطلاعیه‌ای تاکید کردند: پارلمان رژیم صهیونیستی ( کنیست ) از حیث تصویب قوانین و مصوبات قانونی نژادپرستانه و تبعیض آمیز در تاریخ اسرائیل بی‌نظیر است.

در این بیانیه که به مناسبت تعطیلات تابستانی کنیست منتشر شده، آمده است که پارلمان هجدهم به شدت آزادی بیان در سرزمین‌های اشغالی را زیر سوال برده و تبعیضی آشکار میان شهروندان عرب و یهودی قائل می‌شود و تجسم عینی عدم تسامح و تساهل در برابر پیروان ادیان دیگر است.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است که پارلمان رژیم صهیونیستی به بهانه‌هایی چون امنیت و دموکراسی، قوانینی همچون قانون وفاداری به اسرائیل را تصویب کرده تا مهمترین هدف سران رژیم، یعنی سلب تابعیت از اعراب ساکن سرزمین‌های اشغالی و بویژه سلب حقوق نمایندگان عرب پارلمان را محقق نماید.

در ادامه این بیانیه آمده است: نمونه بارز اقدامات نژاد پرستانه کنیست، سلب تمام امتیازات "حنین زغبی "، نماینده عرب این پارلمان به بهانه دفاع از کاروان آزادی و محکومیت شیخ "رائد صلاح " به بهانه واهی همچون اقدامات غیرقانونی و داشتن ایدئولوژی و دیدگاه‌هایی مخالف اسرائیل و یهود است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet