شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/08 08:03:00
سرویس سیاسی
نماینده آستارا:

مدیران باید با جان و دل پذیرای نقد مردم باشد

**نماینده آستارا در مجلس شورای اسلامی نقد سازنده را برای اصلاح امور کشور بسیار تاثیرگذار دانست.

«فرهاد دلق پوش» در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به ضرورت افزایش ظرفیت نقدپذیری در کشور، گفت: به هرحال نقد کردن حق طبیعی همه مردم است.

عضو کمیسیون اقتصادی با تاکید بر اینکه نقد ها باید سازنده باشند، تصریح کرد: نقد سازنده برای توسعه وشناسایی عیب ها و ایراد ها برای اصلاح امور کشور است.

دلق پوش تصریح کرد: ما به عنوان یک کشور انقلابی و اسلامی در روایات متعدد داریم که مومن آینه مومن است.

وی در این راستا به روایتی از امام صادق (ع) اشاره کرد و گفت: این امام معصوم می فرمایند؛ بهترین برادر من کسی است که عیب من را به من هدیه کند.

نماینده آستارا تصریح کرد: طبیعی است کسی که به عرصه خدمتگزاری و مدیریتی وارد می شود باید با جان و دل پذیرای نقد سازنده مردم باشد.

دلق پوش آشکار ساختن نقاط ضعف و قوت یک مدیر و یا سازمان را از مزایای نقد عنوان کرد و افزود: باید مسئولان رده بالا و وزیران، ظرفیت زیادی را در شنیدن نقد ها حتی از سوی یک فرد عادی در خود ایجاد کرده و آنها را مورد بررسی قرار دهند.

نماینده آستارا با بیان اینکه مردم ما مردمی نیستند که بی خودی کسی را تخریب نمایند، خاطرنشان کرد: کسانی که به مردم خدمت می کنند بایستی انتقاد آنها را نیز با جان و دل پذیرا شده و به این طریق خدمت گذاری خود را هم به مردم نشان دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet