خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/05/08 12:47:00
سرویس سیاسی
الهیان:

نقدها را به حساب تسویه سیاسی نگذاریم

**عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: متاسفانه در شرایط حاضر فضای نقد خیلی در کشور وسعت ندارد و نقدها و نظرات را به حساب مسائل سیاسی و تسویه حساب سیاسی میگذارند.

"زهره الهیان"نماینده مردم تهران ،ری، شمیرانات و اسلامشهر در گفتگو با خبرنگار خانه ملت گسترش فضای نقد در جامعه را ضروری دانست و گفت:بحث نقد پذیری و استقبال از نظرات و سلایق مختلف موضوعی است که مورد لزوم جامعه است .

وی با بیان اینکه نقدکردن و نقد پذیر بودن یک امر حساس برای مسئولین است گفت:متاسفانه در شرایط حاضر فضای نقد خیلی وسعت ندارد و نقدها و نظرات را به حساب مسائل سیاسی و تسویه حساب سیاسی میگذارند و این مسئله هم در میان مجلسیان و هم در میان مسولین دولتی دیده میشود.

وی ادامه داد: در مجموع نقد پذیری میان مسئولین ضعیف است و سیاسی کردن نقدها و نظرات هم از سوی  نقد شونده و هم ازسوی منتقد، ممکن است هر دو طرف را با ضعف ها و مشکلات بسیاری مواجه کند.

الهیان با تاکید بر اینکه همه گروها و مسئولین باید از نقد استقبال کنند گفت:هدف اصلی از نقد کردن باید توسعه و تعالی کشور باشد و باید با یک دید کلان به مسائل کشور نگریست  و از فردی نگری و توجه به منافع شخصی و گروهی پرهیز کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet