شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/08 14:02:00
سرویس بین الملل
سیدحسین نقوی‌حسینی :

ایران سیاست خاص خود را برای بی‌اثر کردن اقدامات آمریکا دارد

**نقوی‌حسینی تاکید کرد ایران اهرم‌ها و سیاست‌های خاص خود را برای مقابله و بی‌اثر کردن اقدامات آمریکا دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفتگو با خانه ملت، اصرار آمریکایی ها برای مذاکره و از سویی دیگر اعمال تحریم های جدید را سیاست تبلیغاتی و دو گانه آمرکا خواند و افزود: این اقدام آنها نشان می دهد کنگره آمریکا عرصه تعدد لابی های صهیونیستی است.

"سید حسین نقوی حسینی" گفت: این سیاست های دوگانه آمریکا برای فریب افکار عمومی جهان به ویژه ملت آمریکاست و همواره این سیاست دوگانه در رفتار دولتمردان آمریکا و کنگره این کشور قابل مشاهده بوده و هست.

نماینده ورامین عنوان کرد: سیاست های کنگره آمریکا همان سیاست کهنه شده هویج و چماق است که دیگر کاربرد خود را از دست داده است و سیاست های آنها بیشتر اعلامی است و در رفتار آنها فشار و تهدید علیه ایران به خوبی قابل مشاهده است.

 این نماینده مجلس همچنین گفت: ایران اهرم ها و ابزارها خاص خود را در مقابله و بی اثر کردن اقدامات آمریکا در دست دارد.

نقوی حسینی ضمن بی اثر خواندن این اقدامات آمریکایی ها در اعمال تحریم ها علیه ایران، تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران توانمندی های لازم برای مقابله با این تحریم ها را دارد چرا که ایران طی 3 دهه آموخته چگونه با کشورهای منطقه و سازمان های جهانی و منطقه ای ارتباط برقرار کند و اجازه نمی دهد این تحریم ها و فشارها بر حوزه های سیاسی، اقتصادی و ... تاثیر بگذارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطر نشان کرد: آمریکایی ها تلاششان این است که با ارتباط با کشورهای منطقه و همسایه ایران آنها را در بحث اعمال تحریم ها علیه ایران مشارکت دهند آنان باید بداند که ایران همواره روابط خوب و حسنه ای با کشورهای منطقه به ویژه همسایگان خود دارد و آمریکا نمی تواند کاری را از پیش ببرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet