هدر موبایل
1389/05/08 16:18:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

وحدت نظر، بین قوا سبب پیشروی مطلوب کارها و برنامه‌ها می‌شود

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نباید با برخی اظهار نظرها موجب تضعیف سایر قوا را فراهم کرد، گفت: مجلس در جایگاه خود می بایست به وظیفه اش در تعامل با دولت به خوبی عمل کند.

"محمد کرمی راد" در گفت و گو با ایرنا با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان مجلس،افزود: ایشان فرمودند نباید لایحه ای که از سوی دولت ارایه می شود به گونه ای تغییر کند که ماهیت و شکل آن به کلی دگرگون شود. دولت در وسط میدان است باید به آن کمک کرد.

نماینده مردم کرمانشاه با بیان اینکه وحدت نظر، بین قوا سبب پیشروی مطلوب کارها و برنامه ها می شود،افزود: انسجام بین قوا نقطه برای نفوذ بیگانگان باقی نمی گذارد که آنها از خلاها سواستفاده کنند.

وی تصریح کرد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، همواره وحدت آحاد ملت و قوا را گوشزد می کردند که همین رویه را رهبر معظم انقلاب نیز ادامه می دهند.

نماینده کرمانشاه با بیان اینکه برخی نمی خواهند هر کدام از قوا نقش و ماموریت اصلی خود را به نحو احسن انجام دهند، اظهار داشت: شکست خورده ها و بازندگان قافله سیاسی در فتنه ها، نهایت تلاش خود را برای ساختار شکنی به کار بستند اما خدا را شاکریم که این فتنه را پشت سر گذاشتیم.

کرمی راد با بیان اینکه بعضی مواقع برخی ما را متهم به وکیل الدوله بودن می کنند، توضیح داد: حمایت از دولت بر اساس عمل به تکلیف شرعی و قانونی انجام می شود و در این زمینه فرمایشات رهبری برای ما ملاک است.

به گفته وی، تضعیف هر یک از قوا تضعیف ارکان نظام است و عواقب دنیوی و اخروی را به دنبال خواهد داشت چرا که امروز دشمنان به دنبال فشار بر جمهوری اسلامی ایران هستند به همین سبب ضروری است وحدت بین قوا حفظ شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet