هدر موبایل
1389/05/08 13:16:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کرمی‌راد:

در صورت حمله اسرائیل 2 میلیون آواره روی دست آنها باقی می‌ماند

**عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه خط مقدم ما تل‌آویو را کاملا در معرض نابودی قرار خواهد داد، گفت: اگر رژیم صهیونیستی در صدد حمله به ایران باشد ۲ میلیون آواره روی دست آنها باقی خواهد ماند.

محمد کرمی‌راد نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با فارس با اشاره به سناریوی پیچیده آمریکا در منطقه، اظهار داشت: مضحک‌ترین نوع رفتار آمریکا در سناریوی اخیر آن‌ها دیده می‌شود و این رفتارها‌ی کهنه شده و سیاست چماق و هویج دیگر کاری از پیش نمی‌برد چرا که ملت‌ها آگاه شده‌‌اند و شواهد موجود نشانگر فروریختن هیبت آمریکا است.

وی ادامه داد: آمریکا از طرفی علیه جمهوری اسلامی ایران که کشوری مستقل است اعلام جنگ رسمی کرده و با صدور قطعنامه و تحریم یک جانبه و زور‌مدارانه برای ملت ایجاد مشکل می‌کند و از طرف دیگر بحث مذاکره را پیش گرفته که این نوع عملکرد با هیچ رفتار دیپلماسی در عرف بین‌الملل سنخیت ندارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران مذاکره‌ای با آمریکا نخواهد داشت، افزود: مذاکره تنها در صورتی است که آمریکا رفتارهای غلط و خصومت‌آمیز خود را کنار بگذارد. در حالی که40 نفر از نمایندگان کنگره آمریکا درخواست حمله نظامی به ایران را داده‌‌‌‌‌‌‌اند. آنها باید بدانند حمله نظامی به ایران با شکست روبه رو خواهد شد و آزموده را دوباره آزمودن خطاست.

وی بیان داشت: ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس در برابر قدرت‌های شرق و غرب که در رأس آنها آمریکا و اتحاد جماهیر شوروی سابق قرار داشتند با وجود کمک آنها به صدام جنایتکار، ایستاد و آنها نتوانستند مقاومت را از بین ببرند.

کرمی‌راد با تأکید بر اینکه با گذشت 31سال از پیروزی انقلاب اسلامی مردم همچنان به آرمان‌های امام راحل، شهدا و رهبری پایبند هستند، اظهار داشت: هر چند تهدیدات اخیر آمریکا پوشالی است اما جمهوری اسلامی ایران کاملا آمادگی دفاع را دارد و اگر آنها دست از پا خطا کنند با مقابله جدی ایران مواجه می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه ایران مانند افغانستان و عراق نیست که آمریکا بتواند به ‌راحتی به داخل خاک آن نفوذ کند، افزود: عامل دستپاچگی و رفتار‌های دوگانه آمریکا، ناکامی‌های اخیر این کشور است چرا که آنها به دلیل خوی استعماری و استثماری خود نمی‌خواستند ایران در عرصه تکنولوژی هسته‌ای پیشرفتی داشته باشد اما با دستیابی جمهوری اسلامی به این فناوری، آمریکا با وجود انحصار آن، از هیچ تلاشی برای ایران ستیزی و ایران هراسی در بین کشورهای منطقه دریغ نکرد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با بیان اینکه سفر هیلاری کلینتون به منطقه نتوانست کاری برای آمریکا از پیش ببرد، ادامه داد: مناسبات ایران در عرصه بین‌المللی بسیار قوی است و این قطعنامه نیز قطعا شکننده است چرا که جز آمریکا هیچ کشوری آن را اعمال نخواهد کرد.

وی این تهدیدها را ترفند تبلیغاتی برای به نتیجه رساندن قطعنامه دانست و گفت: هیچ یک از قطعنامه‌های گذشته آنها به نتیجه نرسیده و اگر اسرائیل بخواهد کوچکترین تجاوزی علیه ایران داشته باشد همانگونه که حزب‌الله در جنگ 33 روزه و حماس در جنگ 22 روزه اسرائیل را مستأصل کرد، ملت ایران نیز آنچنان درسی به آنها خواهد داد که در تاریخ فراموش نشود.

کرمی‌راد در خصوص برخورد قضایی با تهدیدات اخیر رژیم صهیونیستی علیه ایران، تصریح ‌کرد: قطعا مسلمانان جهان به این تهدیدها واکنش نشان خواهند داد و در حال حاضر نیز سید ‌حسن نصرالله، جنبش حماس، جنبش جهاد اسلامی و گروه‌هایی که در فلسطین مبارزه می‌کنند به این تهدیدها بی‌تفاوت نخواهند بود.

وی با اشاره به اینکه خط مقدم ما تل‌آویو را کاملا در معرض نابودی قرار خواهد داد، خاطرنشان‌ کرد: اگر رژیم صهیونیستی در صدد حمله به ایران باشد 2 میلیون آواره روی دست آنها باقی خواهد ماند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet