خبرگزاری خانه ملت

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1389/05/09 10:13:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رییس کمیسیون امنیت ملی:

اتحادیه اروپا درصورت عملی کردن تحریم، پاسخ متناسب دریافت می‌کند

**رییس کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اتحادیه اروپا در صورت عملی کردن تحریم ها ضد ملت ایران، پاسخی متناسب با تصمیم خود دریافت خواهد کرد.

"علاالدین بروجردی" در گفت وگو با ایرنا افزود:کشور ایران با داشتن رابطه اقتصادی و تجاری دهها میلیارد یوروی با کشورهای اروپایی موجب اشتغال دهها هزار کارگر اروپایی شده که در صورت تحریم همین کشورهای اروپایی بیشترین صدمه را خواهند دید.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه، ایران اقدام متقابل با هرکشوری که دست به تحریم بزند را برای خود محفوظ می داند، اظهارداشت:در صورت عملی شدن این تصمیم، ظرفیت کار تجاری و اقتصادی را از آن کشورها قطع و به کشورهایی منتقل می کنیم که به دنبال اعمال و اجرای سیاست تحریم در قبال جمهوری اسلامی ایران نیستند.

وی گفت:ملت ایران در 30 سال گذشته به خوبی نتایج ظلم و اقدامات یکجانبه آمریکا و کشورهای غربی را دیده و درک کرده و برهمین اساس تحریم های اعمال شده از سوی این کشورها هیچ معنا ومفهومی برای این ملت ندارد.

بروجردی اظهارداشت:کشور ایران در همین شرایط تحریم بود که رشد و توسعه یافت و بسیاری از موقعیت های بزرگ کشور و ملت درهمین دوران برای ایران رقم خورده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet